Lista ocen Opel Omega A Sedan (93) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 184 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~camaro13@wp.pl
Sedan 3.0 24V 204KM 150kW
hm oby tak dalej jeszcze mnie nie zawiodl !!! jesli dobrze ale naprawde sie dba o auto to odwdzieczy sie wam !! sa to auta ktore wymagaja bardzo dobrej opieki!!
~Matan
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
drobiazgi praktycznie to co w kazdym aucie...brak zaawansowanej elektroniki i dużo mniej problemów z autem...kupiłem w bdb stanie jak na swój wiek...
~ATAR
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Potrafi sie niezle rozpedzac.Po uruchomieniu turba ma przyspieche do 100k/godz.wniecale7,5sekundy po letkim tuningu silnika.Jest bardzo bezpieczne.
~Luqua
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
oczywiscie jak w niemal kazdym aucie zdarzaja sie male niedrogie w naprawie usterki, a OMEGA w tym w zgledzie jest bez watpienia autem przecietnym.
~raul132
Sedan 2.4 i 125KM 92kW
nieraz dzieją się dziwne rzeczy z elektroniką to coś swieci to central zamykam a on sam się otwiera ale ogólnie wszystkie drobiazgi trzymają się kupy
~KORBA
Sedan 2.0 100KM 74kW
dobra jakość wykończenia, dobre jakościowo plastiki, nic nie zawodzi, o! przepraszam szwankuje mi trochę elektryczna szyba (przy otwieraniu) od strony kierowcy
~werser
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Jakieś pierdołki najwięcej to chyba 200 zł za reflektory, nic drożej mnie nie kosztowało i to mnie bardzo cieszyło :)
~bonczek/hydroforgroup/
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Fajna fura, silnik mało dynamiczny ale trwały i oszczędny X20SE. Części dostępne i tanie. Nastepna tez bedzie Omega
~KERMIT
Sedan 2.6 i 150KM 110kW
wymieniłem tylko tylne amorki,tuleje tylnej belki,wydech, gumy stabilizatora przód,silniczek mechanizmu elek. szyby przedniej prawej.
Dziennik kosztów dla Opel Omega A Sedan
11,5
~hary
Sedan 2.3 D 73KM 54kW
pknięta łapa sprzęgłowa ale i tak wróciłem do domu. Awari ulega pompka paliwa wymieniłem trzy lecz także nigdy na trasie
Opel Omega A Sedan