Oceny Opel Omega A Sedan 2.0 100KM 74kW 1990-1994

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Omega A Sedan 2.0 100KM 74kW 1990-1994

~BARTAS
Sedan 2.0 100KM 74kW
Jest to doskonala limuzyna dla ceniacych luksusowe wnetrze i spaniale wlasciwosci jezdne. ciekawa stylistyka, cenie w nim potezny kufer a w srodku jego nic nie przeszkadza wszystko na swoim miejscu. Niezle przuspieszenie i dobra predkosc sprawia ze moze to byc auto dla lubiacych ostra sportowa jazde. Auto nadaje sie doskonale do tuningu. szczegulnie warta polecena jest automatyczna skrzynia biegow wyposazona w funkcje "sport". nie raz...
~Paweł Piotrowski
Sedan 2.0 100KM 74kW
Auto naprawdę komfortowe, tanie w eksploatacji, bezawaryjne (z uwagi na przebieg mojej Omegi wybaczam awarię sprzęgła i mostu), nie lubiane przez złodziei. Jedyny mankament to słaba odporność na rdzę tylnych nadkoli i drzwi.
~Tomashek
Sedan 2.0 100KM 74kW
Autko naprawdę godne polecenia , trzeba uważać tylko na egzemplarze powypadkowe. To moja 3-cia omega i z czystym sumieniem mogę polecić ją najlepszemu koledze. Tą ostatnią zrobiłem 40 tys.km. na gazie i poza normalnymi materiałami eksploatacyjnymi (filtry , paski , oleje) nie dzieje się nic. Autka nie oszczędzam i nie zamierzam też oszczędzać na wymianie części , to się zwraca bardzo szybko.
~marcin@s-i.one.pl
Sedan 2.0 100KM 74kW
To jeden z ostatnich modeli A. Rewelacja. Używam 2 lata i nie wiem co to usterka. Blacha jak w każdym Opelku pozostawia do życzenia ale niewielkim kosztem zrobiłem łatanie i malowanie. Benzyny na trasie palił ok. 7,4 l. A nogę mam ciężką (pow. 140 km/h). Fakt, że to ostatnie sztuki z taśmy i są wykonane precyzyjniej niż poprzedniki - sprawdzałem.
~Lonekkkk
Sedan 2.0 100KM 74kW
Doskonaly woz rodzinny z 2 poduszkami pow. klimatyzaja ABS-em el. szyby i lusterka roleta radio i wiele wiecej bajerow wszechstronne wnetrze dobre osiagi mocne podwozie no coz jak sa jakies niedogodnosci w mojej Omedze to wszystko przez ten przebiej 750 tys
~M@r(in martin@eportal.pl
Sedan 2.0 100KM 74kW
Mam go po lekkim tuningu silnika założyłem nowe sportowe filtry i mam układ wydechowy WALKERA bez katalizatora ma zarombiste brzmienie i pozakładałem MAGNETYZERY

Usterki Opel Omega A

Opel Omega A – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~andrzejrej@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 100KM 74kW
Szkoda,że nie stać mnie na następne.Sprzedałem tylko dlatego,że już było trochę za duże jak na moje potrzeby.
~KORBA
Sedan 2.0 100KM 74kW
bardzo wygodny samochód na trasy, do miasta za duży, ciężko parkować, duży bagażnik, drogie części (limuzyna) drogie opony, ciągle atrakcyjna stylistyka nadwozia mimo mijającego czasu...
3,7
~zbyszekkow