Oceny Opel Omega A Sedan 2.0 i 115KM 85kW 1986-1994

Najnowsze oceny Opel Omega A Sedan 2.0 i 115KM 85kW 1986-1994

4,1
~kajka
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
auto duze i wygodne ale trafilem na chyba spiepszony egzemplarz jak go kupilem to jakis idiota nie zmienial klockow i na dziendobry tarcze wachacze i inne rzeczy-wniosek juz nigdy nie postawie na opla ta marka mnie nie ujela :(
3,7
~Mariusz30/Siedlce
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
trzy lata temu zrobilem generalny remont blachy, trochę mnie to kosztowało, ale bez tego dziś już by nie było omegi. Auto na tyle mi przypasowało, że kolejnym moim samochodem będzie omega. Samochód jest duży ale bardzo zwrotny.
~Luqua
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Auto duże i przestronne zapewniające nieprzeciętny komfort, w miare ekonomiczne nie budzące kontrowersji, dyskretne posiadajace dość dobre osiagi przy umiarkowanym apetycie na paliwo, naprawde godne polecenia.
~koko
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
" Rudy wpierdziela" aż miło ale jeśli w porę zadbasz to Cię nie zje i .... to w zasadzie jedyny minus omegi A. Przebiegi po 300 - 400 tysięcy bez poważniejszych usterek, auto mechanicznie niezawodne.
4,1
~domk
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
samochód jak dla mnie idealny właśnie takiegio szukałem i trudno będzie mi się z nim kiedyś roztać ale wiem napewno że następny bedzie to napewno omega B. Mimo pozostaję mi sie cieszyć super jazdą za niewielką kasę.
~fanatyk aut
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
wyposazenie elektroniczne jest ubogie i wyglad takze daje duzo do zyczenia ale jak za ta cene auto super

Usterki Opel Omega A

Opel Omega A – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maniek
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Samochód ogólnie świetny, wygoda i bezpieczeństwo niesamowite a i trwałość przyzwoita.
3,6
~pdg_34
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Jeśli się w miarę dba o auto to nie powinno być poważniejszych problemów. Bez obaw wsiadam i przejeżdżam 1000km :-)
~Adi1989
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Auto typowo rodzinne,lecz ma dynamikę sportowca,sylwetka masywna i w swoim orginalnym kształcie robi doskonałe wrażenie,trzeba się przejechć żeby zrozumieć.te autko wciąga:)
~omegas
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Wersja CD w tej wersji posiadam autko wiec jest wszystko dostepne w tym modelu oprocz klimy i skory jak na tamte lata super
Opel Omega A Sedan