Ocena kierowcy - Opel Omega B Kombi

Draco67, 15 lat temu
Silnik 2.5 i V6 170KM 125kW
Rok produkcji 1995
Opel Omega B Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW 1994-2000 - Oceń swoje auto
ogólnie rzecz ujmując Omega jest to komfortowe auto w przyjaznej cenie wiele modeli szczególnie V6 dobrze wyposażone , extra polecenia na długie trasy , jeśli ktoś naprawdę dba i nie robi napraw w pokątnym garażu będzie długo użytkował , mankamentem jest zawieszenie ale to skutek jazdy po naszych drogach oraz pojawiające się ośrodki korozji ale polecam zrobiłem omegą prawie 200 tys km i w gruncie rzeczy większych powodów do narzekań nie mam :))jeśli chodzi o części to mogę tylko powiedzieć że warto szukać np. komplet przew. wys.napięcia kosztuje 1.200 pln ten sam komplet i też boscha można kupić za 197 pln ... pasuje rozrząd za który wołają ok. 2.000 pln można kupić za ok 1.000 tak więc szukajcie
przedewszystkim nie oszczędzać na olejach poza tym jednostka ok :))
przełożenia mogłyby być krótsze ;))
poprawny choć na polskich drogach szybkie złużycie
ok choć przy pewnych manewrach przednie słupki przeszkadzają
bez zarzutu
wentylacja podobnie jak ogrzewanie bardzo wydajne tylko dbać..
auto z górnej półki za małe pieniądze miejsca pod dostatkiem
z tym nie jest chyba najlepiej wystarczy posłuchać ja daje kartka parkingowa za wycieraczką jak się jedzie ;))
ceny napraw jeśli idzie o ASO kosmos :(( ale można na wtórnym rynku znaleźć bez problemu wiele tych samych podzespołów tańszych nawet o połowę niż w ASO
za takie pieniądze nie oszukujmy się dostajemy autko naprawdę dobrze wyposażone i wygodne
auto odpowiednio zadbane z terminowymi wymianami śmiga bez zarzutu
elektryka ale drobiazgi , rozprogramowywanie się pilota z powodu stanu naszych dróg podzespoły zawieszenia
Dziennik kosztów dla Opel Omega B Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
11,6