Oceny Opel Omega B Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW 1994-2000

Najnowsze oceny Opel Omega B Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW 1994-2000

3,8
~Draco67
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
ogólnie rzecz ujmując Omega jest to komfortowe auto w przyjaznej cenie wiele modeli szczególnie V6 dobrze wyposażone , extra polecenia na długie trasy , jeśli ktoś naprawdę dba i nie robi napraw w pokątnym garażu będzie długo użytkował , mankamentem jest zawieszenie ale to skutek jazdy po naszych drogach oraz pojawiające się ośrodki korozji ale polecam zrobiłem omegą prawie 200 tys km i w gruncie rzeczy większych powodów do narzekań nie mam...
~top@zdnet.com.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Jest to moja 3 Omega, pierwsza z silnikiem 2,0 była oszczedna w spalaniu (13,5w miescie 11trasa -gazu) ale mułowata, druga z motorem 2,5TDS combi w automacie, przed kupnem znajomi ostrzegali mnie przed tym motorem no i niestety nie był to niezawodny motor. Dopiero trzecia z motorem 2,5V6 B (nie kupię już innego auta jak 6 cylindrowe) to był strzał w dziesiątke 30 na godz. i można wrzucać 5 bieg, 170 Km wystarczy na naprawde sportową jazdę, po...
~Miś
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
za te pieniedze- 6tys pln mysle, ze to samochod naprawde super, wielki jak bus, mocny jak tur, szybki jak strzala i wygodny jak tapczan, i do tego bezpieczny :-) czego chciec wiecej, daje duzo frajdy z jazdy-podstawa jest wylaczalna T/C i mozna cuda na drodze robic, zapewne kupie jeszcze raz omege ale pewnie mlodsza i z wiekszym silnikiem coz apetyt na moc rosnie :-)
~eustachy
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Omegę posiadam od maja zeszłego roku, przejechane 22 tys km i wymienione tylko olej 2 razy, klocki, akumulator, filtry i zawór powietrza wtórnego. Moja 3 Omega. Gorąco polecam. Wolę 100 razy Opla od VW. Omega genialne auto.
~robertfrankowski@vp.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Bardzo fajne auto o dużym poziomie użyteczności. Na pewno wygodne na długie trasy. Mam Omegę jako drugie auto w rodzinie, na miasto mam toyotę yaris. I taki zestaw jest ok , auta siebie uzupełniają. Po prostu Omega to duży, wygodny \"lekki krążownik\" którym doskonale pływa się po czarnych, spokojnych asfaltowych wodach :-)), uroku temu pływaniu dodaje tempomat, który sobie na autostradach uruchamiam.
~Siekier
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
gorąco polecam, o ile byłem bardzo sceptycznie nastawiony do zakupu pierwszej omegi, teraz nie wyobrażam sobie innej możliwości. Jeżdżę dosyć dużo, raz do roku wybieram się w daleką podróż i nie obawiam się, ze gdzieś tysiąc, czy dwa kilometrów od domu będę zmuszony szukać mechanika.
Dziennik kosztów dla Opel Omega B Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
11,6
16,0
4,1
~bodano-
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Za takie pieniądze nie mozna nabyc innego auta z takim wyposazeniem,komfort jazdy naprawde na najwyzszym poziomie. Silnik 2.5v6 naprawde wystarcza chociarz kupując raz jeszcze szukałbym 3.0(spalanie to samo) Ogólnie samochód godny polecenia,kombi jest naprawde wielkie(przewioziłem nim rozłozona kanapę:) w sklepie meblowym nie wierzyli ze weszła do auta:) Gdyby nie słabe blachy nie mozna by było sie do niej przyczepic.
~Cezar2906@interia.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Auto bardzo przestronne i wielofunkcyjne jako combi z silnikiem v6 jest to max przyjemności tym jeżdzić za tak przystępną cene , trzeba tylko trafić na orginał i nie wytłuczone ja szukałem pół roku i opłaciło się bardzo polecam do małej działalności i jako auto rodzinne na duże wypady .
~Chicano@o2.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Zalecałbym zastanowić sie do czego nam to autko będzie głownie służyc. Doskonały komfort, duża przestrzeń, pokaźna moc ale co za tym idzie wieksze złuzycie paliwa. Ale odradzam silników 2000 16V, nie ma czym jechać a złużycie takie samo.
~KRY
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Elegancka limuzyna za kase o wiele mniejsza niz klasowi konkurenci - audi, mercedes, bmw. Naprwde bardzo dobre i wygodne auto. Posiadam auto z prawie kompletnym wyposazeniem i do szczescia brakuje mi tylko tempomatu i podgrzewanych tylnich siedzen.
Opel Omega B Kombi