Oceny Opel Omega B Kombi 2.0 DTI 16V 101KM 74kW 1997-2000

Opel Omega B Kombi 2.0 DTI 16V 101KM 74kW 1997-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Omega B Kombi 2.0 DTI 16V 101KM 74kW 1997-2000

~Przemek
Kombi 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Samochod kupilem przed remontem mieszkania. Zmiescilem do niego wanne, dwa fotele i sporo innych duuzych rzeczy. Swietnt na wyjazdy. Jesli samochod jest zadbany to bedzie dlugo sluzyl. Ja kupilem 2 lata temu od mechanika z ASO Opla i poki co nie jest super :)
2,9
~Artur
Kombi 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Duże komfortowe auto z gigantycznym bagażnikiem i dużym spalaniem. Problemy z odpalaniem w zimie, kosztowne usterki pompy wtryskowej i sprzęgła.
~Łukasz
Kombi 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Super auto za niewielkie pieniądze. Może służyć przez lata, jeśli nie zakupimy jakiegoś sztrucla ;) Bardzo oszczędne auto rodzinne. Duże i pakowne. Polecam.
~Shadmen@wp.pl
Kombi 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Ogólnie auto dla rodziny na weekendowe wycieczki w Polskę. Jest to dobre auto ale dość kapryśne.
~RYSZARD
OGÓLNIE BARDZO DOBRE AUTO TYLKO SZKODA ŻE JUŻ NIE PRODUKUJĄ
~maxiks
Kombi 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
na zimnym to wiadomo jak to ze starszymi dieslami ;) ale jak się rozgrzeje to już pracuje pięknie, równo bez żadnych problemów czy niespodzianek. (Silnik)

Usterki Opel Omega B

Opel Omega B – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,7
~adik1125
Kombi 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Silnik strasznie słaby, wyprzedzanie na autostradzie porażka (Silnik)
~MK.
Kombi 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Słaba dynamika wręcz tragiczna tym autem naprawdę musimy nauczyć się wyprzedzać ale jest to możliwe.Turbina zbyt późno się włącza co sprawia że nieraz najadłem się wstydu nawet przy polonezie.Ale jest to bardzo cierpliwy silnik dla mnie to on osiąga szczyt po przejechaniu 100-tu km.Na pewno jest mało zawodny i oszczędny .MK. (Silnik)
3,3
~Michał
Kombi 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Klekot starej produkcji, zimny chodzi jak traktor. Cieknie z pokrywy zaworów, głowicy, chłodnicy oleju. Padła pompa wtryskowa (2 tyś zł regenerowana). (Silnik)
Opel Omega B Kombi