Lista ocen Opel Omega B Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW 2000-2003 (19) - Ergonomia

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarekp_1986@wp.pl
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
wszystko ok na miejscu i tam gdzie sie tego można spodziewac. Jedyny minus to brak uchwytów na kubki,puszki.Podoba mi się podświetlenie wszystkich przycisków czy pokręteł, nawiewów itd.Bardzo dużo fajnych dobrze przemysłanych schowków( zwłaszcza te w drzwiach i pod włącznikiem świateł). Materiały na 3+ bo nie są wcale złe ( nie ma prawie wogóle twardych plastików) ale te na dzwiach bardzo łatwo się rysują a z drugiej strony do mercedesa czy...
~sunsevoux
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
Wszystko na swoim miejscu, dużo ustawień. W moim modelu brakuje regulacji kierownicy w drugiej płaszczyżnie - byłem tym brakiem mocno zdziwiony. Słaba jakość (jak na klasę auta) wewnętrznych plastików, gałek itp. Przenosi drgania na najniższych obrotach, skrzypią przyciski do zamykania drzwi. Jako, że wszelkiego rodzaju skrzypienia i \"zdrapki\" wywołują u mnie za każdym razem wściekłość, miały one duży wpływ na ocenę w tej kategori w...
~Krzychu_Gorzów
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
Wszystko ok, sterowanie radiem i klimą w kierownicy, wyświetlacz nawigacji umieszczony w najodpowiedniejszym miejscu. Wielki pozyty pod tym wzlędem!!!
~Łukasz
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
deska jest niesamowita BMW czy Mercedes moga brac przyklad jesli chodzi o wyglad dechy w omedze C, jedynie materialy moglyby byc lepszej jakosci
~SZYMONNAK@WP.PL
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
WSZYSTKO W ZASIĘGU RĘKI DOBRZE ROZMIESZCZONE KLAWISZE INTUICYJNA OBSŁUGA RADIA NAWIGACJI CZY TEŻ KLIMATYZACJI
~marmar66@wp.pl
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
Wszystko na swoim miejscu i pod rękom co mi brakuje to wiecej miejsca w podłokietniku:)
~NEMO
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
materiały tragiczne plastiki trzeszcza i skrzypią w porównaniu do omegi B to złom
~mariuszgliniany@o2.pl
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
Wszystko pod ręką, intuicyjne rozmieszczenie wszystkich przełączników.
~Zygi007
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 120KM 88kW
Jest oki - zwłaszcza możliwości przewozowe , holowania przyczep , ładownosci itp !

Usterki Opel Omega B

Opel Omega B – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu