Oceny Opel Omega B Kombi 2.5 V6 TDI 150KM 110kW 2001-2004

Opel Omega B Kombi 2.5 V6 TDI 150KM 110kW 2001-2004 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Opel Omega B Kombi 2.5 V6 TDI 150KM 110kW 2001-2004

Kombi 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Samochód naprawdę z pełnym wyposażeniem, takim jakie w Omegach było możliwe, plus ogrzewanie postojowe (w zimie super sprawa). Bardzo wygodny i komfortowy z dużym bagażnikiem. Za te pieniądze, to naprawdę nic lepszego z takim wyposażeniem się nie dostanie.
~xilb
Kombi 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Świetnie wyposażony, w standardzie xenony, climatronic, ABS, ESP, zestaw audio z CD; czujniki parkowania, pełna elektryka, super fotele obite miękkim welurem, ogromne wnętrze, znakomicie wyciszony, wystarczająco szybki żeby utrzeć czasem nosa psudotuningowcom, spalanie na akceptowalnym poziomie, o wszelkich usterkach informuje komputer, nawet o spalonej żarówce... JEDNYM SŁOWEM KTO RAZ SPRÓBUJE A NIE WIERZY W KULT AUDI BMW MERC NIE POŻAŁUJE.
~Wojtek
Kombi 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
To już moja druga Omega B, ta ma w wyposażeniu wszystko co można sobie wymyślić, jest bardzo cicha i wygodna, a przy tym b. ekonomiczna. Jeżdżę nią 2 lata, gdy kupowałem była jeszcze na gwarancji.Silnik to motor BMW 525d(common rail), kładli go w Omegi w ostatnich 2 latach prod. Jest dużo cichszy, mocniejszy i ekonomiczniejszy od TDs-a.W Polsce był niedostępny.Dużo mnie kosztowała, bo ta wersja na zachodzie jest nadal w wysokich cenach (drożej...
~daddy & son (maniacy samochodow)
Kombi 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
dynamiczny samochod dla rodziny duzy bagaznik no ale tym samochodem tez mozna poszalec bez bagazy i kontroli trakcji. Ten samochod nie spisuje sie w zime poniewaz na tył naped ciezki takze na zadna gorke nie wiedzie W lato super kocham ten woz za tą prace silnika jak beznynki
~blix
Kombi 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Auto warte uwagi, przestronne, szybkie, bogato wyposażone... tylko ta wszechobecna elektronika... płata czasem figle... koniecznie czujniki parkowania do miasta - jednym słowem prawdziwa limuzyna za niewygórowaną cenę
~mega
Kombi 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Auto świetne, przestronne, zrywne, silnik chodzi gładko i łatwo się wkręca na obroty. Chociaż przy tej masie brakuję odrobinę mocy przy wyprzedzaniu.
Dziennik kosztów dla Opel Omega B Kombi 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
7,9
~Marek
Kombi 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Wg. mojej oceny Opel Omega B FL to chyba najbardziej udany model Opla w połączeniu z technologią BMW jest bardzo dopracowanym i niedocenianym samochodem
~ryszard
Kombi 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
za dość niską cenę pęłne wyposażenie bez skóry ale z nawigacją kontr. trakcji xsenony klimatronik i wiele innych wygoda podróży
~ww
Kombi 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
6 cylindów, równa praca. ssuper! BMW zanim go nie miałem nie wiedziałem że jest tak idealny. bardzo mocny, szybko sie zbiera, pod górę nic nie słabnie (Silnik)
~jaco
Kombi 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Silnik bardzo elastyczny - nie odczuwam turbodziury. Przy depnięciu miły pomruk 6 cylindrów i gwizd turbiny... (Silnik)
Opel Omega B Kombi