Oceny Opel Omega B Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW 1994-2000

Opel Omega B Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW 1994-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Omega B Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW 1994-2000

~tomekkkkkkkkkkkkkkkk
Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW
Auto jak za swoją cenę jest rewelacyjne. Duże dobrze wyposażone, po 10 latach istnienia świetnie się prezentuje. Z ładną kratką felgami i ciemnymi szybkami nawet przyciąga wzrok. Jazda nim to czysta przyjemność na trasy rewelacja po niemieckich autostradach 180-190 non stop to żaden problem. A automat może nie szybki ani nie nowoczesny ale za to bardzo wygodny i do takiego luksusu można się szybko przyzwyczaić. Mi zdecydowanie osiągi tego...
~Krzysztof
Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW
Duży,wygodny z dobrym silnikiem. Pomimo wad wiele zalet, mój egzemplarz ma 24 lata ale posiadawszystko to co potrzebne. Komfortem dorównuje, nawet przegania nie jedno auto z dzisiejszych czasów. Jeden z ostatnich udanych Opli. Poznając to auto można wybrać tylko dwie opcje: pokochać i zostać z nim na lata albo szukać czegoś innego.
~krop
Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW
Co najmniej dobry samochód, powiedziałbym nawet, że Omega to najlepszy produkt Opla z lat 90. Dobry wybór dla osób, które cenią sobie komfort i przestrzeń w samochodzie. Cały samochód ma być wygodny, cała reszta raczej schodzi na drugi plan. Samochodem jeźdizłem przez 2 lata, zrobiłem nim 50000 kilometrów, niestety auto rozbiłem, ale jeździłbym prawdopodobnie do odpadnięcia kół :)
~bo tak
Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW
...mimo, że stać mnie na nowszy samochód wciąż zaglądam na ogłoszenia z myśą \"a moze bym znó sobie taki kupił\", daje do myślenia, mimo dużo wad zakochałem sie w tym aucie, wsiad bym niego i jeździł po kraju :) tym bardziej, że spalanie w trasie jest niskie (12l gazu!) w zamian za mnósto miejsca, wygody i automat !!! Auto do miasta nienadaje się zupełnie, natomaist w trasy ...;)
~Zygmunt
Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW
Uważam ,że Opel popełnił duży błąd nie kontynułując produkcji omegi jest to samochód o bardzo dużym komforcie jazdy, czuję się bezpiecznie prowadząc to auto.Tym samochodem płynie się po drogach Nie miałem okazji prowadzić insygnii ale nie uważam by godnie zastąpiła omegę
4,1
~Blackhevy
Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW
Dałem 4+++,ale to dlatego że nie da się przyznać 5-.Ten minus tylko za te drobne usterki,których moim zdaniem nie powinno być w takim samochodzie. Jest to troszeczkę żenujące, że każdy właściciel Omegi wie bez pytania co u Ciebie w samochodzie szwankuje:)Ale taki już ich urok:)Mimo tego wszystkiego nie żałuję zakupu i będę chyba właścicielem ostatniej jeżdżącej Omegi...:)

Usterki Opel Omega B

Opel Omega B – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~palec
Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW
MIMO TEGO ŻE WSTAWIŁEM SWOJĄ OMEGĘ DO MECHANIKA BO MA PROBLEMY Z ODPALANIEM I Z RESZTĄ PIERDÓŁEK TO OCENIAM TO AUTO NA 6+ POPROSTU MOŻNA SIĘ W NIEJ ZAKOCHAĆ. KAŻDEMU POLECAM TEN MODEL OPLA, Z TYM,ŻE SILNIKI BENZYNOWE 2.5V6 I 3.0V6 RESZTA TO BADZIEWIE. MOIM NASTĘPNYM AUTEM BĘDZIE OMEGA Z LAT 2000-2003.
~palec831@wp.pl
~khofman@op.pl
Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW
Omega nie jest autem doskonałym, ma dużo zalet ale wady też posiada. Gdyby była produkowana przez Mercedesa lub Audi byłaby bardziej dopracowana. Ale nie jest żle. Jest dużą i wygodną limuzyną. Polecam wersję kombii jest Bardzo Praktyczna. Ma dość dobre wyposażenie, dużo przestrzeni, komfort jazdy też zadowala. W rocznikach do 2000 roku nie było ocynku to chyba największy minus tego auta. Mimo to Bardzo Polecam ten samochód:)
3,8
~maussien@poczta.onet.pl
Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW
Miałem wcześniej 2 litrową B w sedanie z 95 i było znacznie lepiej. Ten który mam trafił się trochę wadliwy. Spaliła mi się elektryka i olej dostał się do komory zaworów. koszt naprawy to 2300 zł. Generalnie uważam, że omega to dobry samochód i polecam każdemu
Opel Omega B Sedan