Lista ocen Opel Omega B Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW 1994-2000 (42) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bo tak
Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW
No i tu mogę tylko same superlatywy pisać :) Tak przestronnego auta ze świeczką szukać. Mimo 190cm wzrostu przestrzeni mnóswo dla mnie jak i dla pasażerów z tyłu, idealnie na dalekie trasy :) Kocham nim podróżować, super wygodne wielkie fotele w welurze ;] Nic dodać nic ująć. ...ba omcia przeżyła też przeprowadzki, no bo jak... co do innego samochodu nie wejdze, wejdzie do omegi :)
~Blackhevy
Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW
Tutaj należy się zdecydowane 6!!!Nie spotkałem w żadnym porównywalnym samochodzie tyle miejsca dla wszystkich pięciu osób...Naprawdę nikt z podróżujących nie może narzekać. Jeżdżę moim samochodem w trasy rzędu 1200-1500km i zatrzymuję się tylko na 10min, żeby zatankować i nikt nie jest zmęczony podróżą.
~krop
Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW
Do bagażnika sedana da się wsadzić dwie dorosłe osoby - czy trzeba coś więcej powiedzieć? Auto jest gigantyczne, niektóre samochody miejskie typu Seicento całą długością wchodzą do przedziału pasażerskiego Omegi.
~ *novicjusz*
Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW
wspaniala....mozliwosc autom. reg. przednich foteli sprawia ze kazdy moze dopasowac auto do siebie, a nie siebie do auta! :) tylna kanapa rowniez b.wygodna.. wspaniala
~piotrektoja
Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW
bardzo wygodne fotele, sprawdzają się na trasie. z przodu siedzi się bardzo dobrze, a z tyłu wydaje mi się ze jeszcze lepiej jak w fotelu przed telewizorem.
~omega x
Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW
Wewnatrz jest duzo przestrzenia zarowno na przednich fotelach ktore zapewniaja doskonaly komfort. Z Tyłu spokojnie zmiesci sie trojka pasazerow
~Krzysztof
Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW
Samochód poprostu ogromny. 4 dwumetrowe osoby mogą podróżować z pełna wygoda a 5ta mniejsza tez nie powinna narzekać.
~palec
Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW
MÓJ BRAT MA BMW7 E38, A TU NIESPODZIANKA W OMEDZE WSZYSTKO JEST DUŻO BARDZIEJ CZYTELNE I JEST ZDECYDOWANIE WIĘCEJ MIEJSCA..... SUPER
~palec831@wp.pl
~lukaszfx
Sedan 2.5 i V6 170KM 125kW
No tu nie ma konkurentow w tej cenie. Ogolnie nawet malo jest nowych modeli posiadajacych tyle miejsca dla kierowcy i pasazerow.
Opel Omega B Sedan