Lista ocen Opel Omega B Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW 1994-2001 (25) - Ergonomia

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bambo
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
W aucie kompletny brak schowków. W drzwiach - miniaturki. Przed pasażerem - miniaturka. Podłokietnik - miniaturka. I więcej już nie ma. Bagażnik niby spory ale nic do niego nie wchodzi. Fabryczny wzmacniacz BOSE zamontowany pod tylną półką utrudnia i tak niełatwy załadunek. Wał w podłodze powoduje że bagażnik nie jest głęboki a koło zapasowe zajmuje jeden cały błotnik. Z tego powodu nie można stosować butli LPG toroidalnych. To...
~Jarek W
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Ergonomia przeraża. To jest niemieckie auto więc mnie to nie dziwi. Siadanie do samochodu, klamki, rączki, zegary - wszystko dla ludzi. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - dlaczego w Omega nie posiada regulowanej kolumny kierowniczej!? Na szczęście można to wprawdzie zrekompensować wszechstronną regulacją fotela i raczej a brak regulacji kolumny kierowniczej nie powinien przeszkadzać.
~v6
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Tutaj nie można mieć żadnych zastrzeżeń...wszytsko pod ręką :)Multimedialna kierownica w mod. 98 bardzo przydatna.Elektryczne ustawienia foteli pomogą każdemu kierowcy znaleźć wygodną pozycje za kierownicą :)
~Omegowiec ;p
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Ergonomia jest również bardzo dobra. Wszystko jest pod ręką a climatronic, radio itp. obsługujemy dosłownie intuicyjnie.
~neo
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
wszystko jest tam gdzie trzeba , pierwszy raz wsiadłem i nie musiałem sie do auta przyzwyczajać. wszystko ok
~KOLIBERK www.myomega.ovh.org
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
ogromne wnetrze, jezeli chodzi o opla. oczywiscie sa wieksze auta.
~Andrzej
pali na trasie 9 litrow,max 14 w zimie miasto,wolaloby sie,zeby mniej
~wrobel
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
W aucie wszystko jest pod ręką i jest intuicyjne.
~barabasz
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
wszystko na swoim miejscu i obsługa intuicyjna
Dziennik kosztów dla Opel Omega B Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
21,6
14,9
~.
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Powyżej przecietnej jeżeli chodzi o tą klasę
Opel Omega B Sedan