Lista ocen Opel Omega B Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW 1994-2001 (41) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~vr61981@o2.pl
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
automat jest ok,tzreba pilnowac wymian oleju.oczywiste.trzeba sie nauczyc automatu,jedankaze ze wzgledu na komfort jaki daje nie zamieniłbym na manulala. i zbytnie nie przystoi zeby auto tej klasy warczało jak golf przy zmianie biegow. połaczenie swietne z tym silnikiem,ma tylko 4 biegi i bardzo dobrze.naprawde jest oki,i polecam
~Bambo
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Skrzynia działa dobrze tylko przy spokojnej jeździe. Każdy manewr wyprzedzania trzeba rozpocząć dużo wcześniej albo włączać tryb sportowy. Nigdy nie wiadomo kiedy zredukuje bieg, czy wogóle zredukuje itd. Znikoma diagnoza usterek, podaje tylko kilka podstawowych błędów.
~v6
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Automat :) Przełączaa biegi praktycznie niewyczuwalnie.Potrafi czasem szarpnąć przy przerzucaniu z 3 na 2 ale myślę, że to kwestia wymiany oleju :)Troche za długi pierwszy bieg przy starcie od 0-100 moim zdaniem :)Tryb sportowy przynosi radość z jazdy.
~Jarek W
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Automat (AR35), do dyspozycji wile trybów - zimowy, sportowy, ekonomiczny, ręczny. W połączeniu z tempomatem jazda jest bardzo wygodna. Skrzynia ponoć 4 stopniowa, ja tam kiedyś naliczyłem się chyba 6 biegów bez wstecznego.
~Omegowiec ;p
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Mam automat, i naprawde świetnie radzi sobie ze zmianą biegów. Dodatkowo mamy opcje sport i kickdown pod pedałem - więc zabawa jest przednia :) a wyprzedzanie nie stanowi najmniejszych problemów.
~http://myomega.prv.pl
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Jezdze automatem, 4 biegowym. Bardzo plynnie zmienia biegi. Skrzynia automatyczna jest bardzo wytrzymala. Trzeba umiec sie nia poslugiwac, pilnowac oleju, to sie odwdzieczy.
~syn właściciela omegi 3.0 MV6
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
Również dobra mimo iż jest to automat chociaż przy 90 "nie wie co ma zrobić" czy dalej natym samym biegu czy skoczyć wyżej, ale poza tym very good
~Banita
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
jest to automat, zmiana i redukcja bardzo płynna, a jeszcze lepsza zabawa po wciśnieciu sportu :D wyciąga co najlepsze
~neo
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
automat radzi sobie doskonale , szybko zmienia biegi w trybie sport jeszcze lepiej .
Dziennik kosztów dla Opel Omega B Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
21,6
14,9
~Radziu
Sedan 3.0 i V6 211KM 155kW
jest to skrzynia automat,wszystkie biegi ładnie wchodza bez szarpania,dwójka przy 90 km/h
Opel Omega B Sedan