Oceny Opel Omega B Sedan 2.5 TD 131KM 96kW 1994-2001

Opel Omega B Sedan 2.5 TD 131KM 96kW 1994-2001 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Omega B Sedan 2.5 TD 131KM 96kW 1994-2001

~martyn, pmartyniak@o2.pl
Sedan 2.5 TD 131KM 96kW
Ten samochód jest jednym z ostatnich wozów z charakterem, daje komfort wyższy niż audi a6 czy bmw 5 z tego samego rocznika. Cena i mnogość wyboru czynią omegę samochodem uniwersalnym- od oszczędnego 2 l benzyniaka, przez dobre diesle po dynamiczną 3 litrową V6.
2,5
~wiew
Sedan 2.5 TD 131KM 96kW
duże ładne i wygodne auto, ale nic poza tym. odradzam kupno komuś kto nie zna się na mechanice albo ma daleko do warsztatu, bo psuje się w nim wszystko i często, a poważne usterki automatycznych skrzyń biegów i turbosprężarek potrafią dać po kieszeni.
~JAK
Sedan 2.5 TD 131KM 96kW
duże solidne auto jeżeli jest regularnie serwisowane niema problemów technicznych bardzo bezpieczne/dwa zdeżenia czołowe i jedno z tirem/ teraz jeżdżę już piątą omegą i chwalę sobie to auto
~Macccias
Sedan 2.5 TD 131KM 96kW
Bardzo dobre, komfortowe auto za niewygówrowaną cenę. Niestety dość trudno znaleźć zadbane auto, zwłasza z silnikiem 2,5 TD, a remont tego silnika może poważnie nadszarpnąć kieszeń (wszak to już ceny części do BMW, a nie Opla).
~Majki
Sedan 2.5 TD 131KM 96kW
bardzo wygodne , duze auto, super wyposazone (skora, klimatronik, podgrzewane elektrycznie regulowane fotele, zmieniarka, xenony,tempomat i masa innych bajerow np. sciemniajace sie lusterko w zaleznosci od oswietlenia). Z drugiej strony jednak troszke za wolny, no i odrobinke glosny przy ruszaniu - moglby byc lepiej wyciszony
~Kriss
Sedan 2.5 TD 131KM 96kW
SUPER AUTO!!!! Mam Captivę i Passata B5. OMEGA JEST DLA MNIE NAJLEPSZA!!!!!!!!!!!!!!

Usterki Opel Omega B

Opel Omega B – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dawid80
Sedan 2.5 TD 131KM 96kW
naprawde solidne auto i niezawodne.jezdze nim 3 lata w dalekie trasy poniewaz pracuje w holandii i naprawde nie zamienilbym omegi na nic innego
3,7
~OmiFAN
Sedan 2.5 TD 131KM 96kW
Za całokształt - 3.5punktu. Gdyby się tak nie psuła byłbym w siódmym niebie, no ale nie ma samochodów idealnych, no chyba że Astra którą miałem wcześniej, ale to też zupełnie inny komfort jazdy;)
~Marcin
Sedan 2.5 TD 131KM 96kW
Auto warte swojej ceny, eksploatacja porównywalna z mniejszą siostrą Vectrą, auto polecam na trasy, w mieście jak z każdym dużym autem...
~Grzesiek
Sedan 2.5 TD 131KM 96kW
Ogólnie autko jest bardzo wygodne i dynamiczne czego wcześniej nie spodziewałem się tego po oplu.
Opel Omega B Sedan