Oceny Opel Rekord E Sedan 2.0 S 100KM 74kW 1977-1986

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Rekord E Sedan 2.0 S 100KM 74kW 1977-1986

~Rekordziak
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
Samochód sobie chwalę , jest niezawodny , bardzo ładny , mało ich wiec wyróżnia się w tłumie. Bardzo o niego dbam temu też mam go tak długo i tyle nim przejeździłem . Teraz jeżdżę Astrą , a Rekordziak stoi w garażu i odpoczywa. Czasem jeszcze nim wyjeżdżam.
~ROMA.LT
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
Tani w eksplotacji, prosty w remoncie, wiele mozna zrobic samemu. Rdzewieje mniej niz ASTRA I. Niezawodny, bo nie ma roznych ,,sztuczek,, elektronicznych. Ostatnie roczniki mieli nawet ABS! Takich teraz nieprodukuja. Szkoda.
~szotpracz@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
Pojeżdżę spokojnie ze 2-3 lata aż się zużyje. Nie ma poza tym widocznych znaków korozji-2 rok w Polsce. Zaprawki dają dużo przy tym pojeździe. Pozimie widać było-tam gdzie zapomniałem dać zaprawek to delikatnie widać było rdzę. Automat się sprawuje nieźle (bałem się kupować ale teraz jestem zadowolony) i nie zmienię na wajchę. Gaźnika jakoś nie mogę doprowadzić do porządku i dlatego duzo mi pali okolo 13-15l. Ale mam ciężką nogę. Palił na...
~mati.p@neostrada.pl
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
Niekłoptliwe duże auto,w miare łatwe w naprawach o niespotykanym w młodszych wozach komforcie na naszych dziurawych drogach,bardzo miłe i wygodne wnętrze.
~Kris Benz
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
prosta solidna budowa, porządność i komfort na pierwszym miejscu -niemcy chcieli zrobic auto silne,wygodne,solidne i nie zawodne -naprawde warto miec ten samochód
~Paszczak tel.508 779 679
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
czesci sa tak tanie ze nie przywiazuje sie uwagi do ilosci usterek
~Mr.R
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
Tani w utrzymaniu, ekonomiczny (szczegolnie gaz), a do tego luxusowy(el.szyby, lusterka, podgrzewane fotele, wspomaganie) duzo miejsca, i dobrze zorganizowana deska rozdzielcza;)))
~warkadario@wp.pl
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
dobre alto i tanie pare zmian w silniku i pzy ruszani dym z opon nonstop a zima to dla rekorda raj mozna opszaleci i sie sprawdzic jakim sie jest kierowca
~Kot
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
Chciałbym żeby drugi raz trafiło mi się tak niezawodne autko,
~sd
Sedan 2.0 S 100KM 74kW
JEZDZE REKORDEM JUZ OD 12 LAT, ZROBIŁEM NIM 350tyś km - praktycznie bez awarii (pompa wodna). Autko wygodne. POLECAM
Opel Rekord E Sedan