Lista ocen Opel Signum (117) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 149 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Wkurzające usterki auta za 140000 tysięcy , popękana konsola przy gałce zmiany biegów, schodząca guma z uchwytów drzwi, uszkodzony styk w drzwiach centralnego zamka, wybijające się łączniki stabilizatorów, gumy stabilizatorów, schodząca skóra z kierownicy(165000km kupiony w salonie przez brata , potem dostałem Go na urodziny ,mam go 6 lat), popękany mieszek gałki zmiany biegów, przetarta skóra na gałce zmiany biegów , odchodzi chromowanie z...
~Ryszard
Hatchback 2.0 turbo ECOTEC 175KM 129kW
I tutaj już sie zaczynają problemy. Auto swoje przebiegi robi A tu zużycie napinacza łańcucha, a to cewka, a to jakiś wyciek płynu, półosie nie wytrzymują mocy, sprzęgło też, często awariom ulegają pompy paliwa pokrętło klimy to już norma, światła stop na zasadzie podnoszenia napiecia - gniazda się wypalają
~Grzegorz
Hatchback 3.0 V6 CDTI ECOTEC 184KM 135kW
Raczej dobrze. Ostatnio zaczyna mnie powoli męczyć, ale przebieg robi powoli swoje. Dbam więc robię na bieżąco - czyszczenie klap wirowych , nowy DPF, czyszczenie EGR , nowa rura kolektora dolotowego , obecnie coś mi check serwis sie zaświecił przy mocnej jeździe ale jeszcze nie byłem zobaczyć co to ( minęło )
~Michał
Hatchback 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Ogólnie dobrze ale zawiodły uszczelki pod wtryskami, niby tanie bo 70zł, ale najgorsze to, że nikt nie mógł dojść do tego jak przyczyna. Zanim dowszli do tego straciłaem dużo czasu i pieniędzy. A jeszcze gorsze jes to, że objawiało się to tym , że jak temp spadła poniżej zera to nie chciał odpalić. Poza tym OK>
~Łukasz
Hatchback 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Dość często i z błachych powodów zapala sie check engine co denerwuje i zmusza do korzystania mniej wprawionych z wizyt u mechanika. Poza tym zdarzają mu się drobne usterki które wprawdzie nie drenują portfela ale nie pozwalają zapomnieć że opel to nie volvo czy audi.
~lukas_auto
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Korek odpowietrzający układ chłodzenia przecieka, klekotają klocki hamulcowe z tyłu, po uniesieniu klapy bagażnika kapie woda na bagaż, czujnik cofania nie jest godny zaufania (wystarczy jakiś brud i piszczy nawet z dala od przeszkody), zbyt twarde zawieszenie.
~ron
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
troche denerwuje szybko uciekający płyn chłodzący, pozatym zerwała się linka fotela kierowcy i nieszło go przesuwać, zużycie drobnych elementów zawieszenia przedniego skutkuje wymianą całych wahaczy, ponieważ niektóre części są zespolone z wahaczem i nieda się ich wymienić
~matiga @o2.pl
Hatchback 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
poza tym że zalałem benzyny i miałem problem to mechaniccznie nic nie szwankuje troche wiekszy problem stwarza elektryka mam gdzies zwarcie obiawia się lekkim miganiem wyświatlaczy ale nik nie może znaleźć miejsca problemowego
~fab-bud@o2.pl
Hatchback 2.2 DIRECT ECOTEC 155KM 114kW
Cały czas sos nie działa poczawszy od zmieniarki płyt Cd która sie zacina w srodku ( 3 razy na serwisie to robili i to samo) po przez kluczyki które same guba Kod i trzeba otwierac manualnie.i wiele inny drobizagów.
~Osttp
Hatchback 2.0 turbo ECOTEC 175KM 129kW
Czasami szwankują drobiazgi, takie jak sonda lambda, czujnik zużycia klocków hamulcowych albo czujnik bocznej poduszki powietrznej, czy wskaźnik poziomu temperatury silnika, który potrafi nagle opaść do zera.