Lista ocen Opel Signum (134) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 132 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mako
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Duuuużo miejsca z tyłu. Regulowane fotele. Całkiem spory (rzecz względna oczywiście) bagażnik. Dla mnie, a jestem pod tym względem wymagający, w zupełności wystarczający.
~StrazaKK122
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Miejsca ogrom, 4 pasażerów siedzi mega swobodnie i wygodnie. Środkowe miejsce z tyłu jest dość specyficzne i nie nadaje się na daleką podróż.
~Grzegorz
Hatchback 3.0 V6 CDTI ECOTEC 184KM 135kW
Skoda Superb to to nie jest ale bardzo podobnie. Kierowca lux mam 187cm , pasażerowie nie narzekają...no może jak jedzi ich pięciu - mam 4 siedzenia
~witek
Hatchback 2.8 V6 turbo ECOTEC 250KM 184kW
dla 4 osób pełen luksus.Ja mam wersję 5 osobową. 5 osoba ma znacznie gorzej,duży bagażnik ,który łatwo można powiększyć ,po złożeniu siedzeń płaska podłoga
~umcia5
Hatchback 3.0 V6 CDTI ECOTEC 177KM 130kW
W hatchbackach (chociaż bardziej pasuje mi tu kombi) nie ma porównania jeśli chodzi o miejsce w środku. Zwłaszcza chwalę przesuwaną tylną kanapę.
~lordandmaster
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Ten samochód zaskakuje przestrzenią wszystko w dobrym miejscu, a tylne dzielone/regulowane siedzenia sprawdzają się doskonale a ile miejsca..
~jesse_w
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
A4 czy passat pod tym względem sie umywają. Dla mnie jako kierowcy bardzo wygodne a mały nie jestem. Z tyłu pasażeowie mają miejsca jak S-klasie.
~Pinio
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
MAX miejsca dla wszytskich. srodkowe miejsce na tylnej kanapie trosze malo wygodne - ale auto ejst przystosowane dla 4 osob (wszytskie 4 miejsca regulowane)
~dawid
Hatchback 3.0 V6 CDTI ECOTEC 184KM 135kW
dwa tylne fotele z pełną regulacją pozycji - pełna kultura na długie trasy ( między fotelami do wyboru podłokietnik, lodówka, stolik z uchwytami)
~marian
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
wielkie przestronne auto:)ale za to trzecia osoba z tylu(pośrodku) narzeka na niewygodne siedzisko:)ale ja zawsze jade z przodku wiec mi to pasi