Lista ocen Opel Signum 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2004-2008 (15) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MV-6
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Jak już wcześniej napisałem, wiedziałem co brałem i już przed zakupem tego modelu wiedziałem co się sypie i co zrobić trzeba będzie. Naprawiłem kolektor ssący (klapy wirowe) wymieniłem przekładnię kierowniczą, i koło dwumasowe.
~lukas_auto
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Skrzynia biegów (świadomie zakupiłem auto z tą wadą), kłopot z ładowaniem akumulatora. Być może mój egzemplarz nie przyjechał w kawałkach i dlatego mało się psuje.
~pauldeloop
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Żadnych poważnych usterek (odpukać) jeszcze nie doświadczyłem. Wszystkie usterki były wcześniej wykryte i usunięte nie wymagało to wizyty w serwisie dłużej niż 2-3 godziny.
~ADRIAN BIEDRZYŃSKI
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Brak poważnych usterek. Co 15tyś robię przegląd w serwisie i systematycznie zmieniam oleje w silniku, skrzyni biegów. Wszystko zależy od tego jak dbamy o samochód.
~Spawn
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Z poważnych usterek to klapy kolektora i problem z ksenonem ( ale to była moja wina) teraz kończą mi się czujniki ciśnienia w kołach.
~adas_pr
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
EGR, kolektor ssący, łożyska, intercooler, skrzynia biegów, filtr cząsteczek stałych, chłodnica klimatyzacji,
~MV-6
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Typowe rzeczy dla tego auta, koło dwumasowe, cieknąca przekładnia kierownicza no i kolektor dolotowy.
~Świccerator
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Jak na 8 letniego Opla vs.jego następca Insygnia to mój Signum jest niezawodny :)
~hrech
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Trzeba uważać na automatyczną skrzynię biegów
~Maniek Bielawa/ Aberlour
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Pęknięcie paska ale to moja wina bo niedopilnowałem.