Lista ocen Opel Signum 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2004-2008 (17) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukas_auto
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Ogrzewanie działa. Klimatyzacja też. Jednakże ogrzewanie kiepsko radzi sobie z odparowaniem szyb. Dopiero klima z funkcją osuszania daje radę. Czarny kolor samochodu wymusza sprawne funkcjonowanie wentylacji i klimatyzacji. Skórzane fotele potęgują uczucie ciepła latem i zimna zimą. Latem po prostu parzą a zimą... nie pomaga ogrzewanie w fotelach. Zanim się zagrzeją sami je szybciej zagrzejemy własnym tyłkiem. Przydatna jest natomiast funkcja...
~Damian
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Klima dwustrefowa z przodu daje rade, z tyłu z nawiewów już nie koniecznie. Nawet przy maksymalnym nadmuchu ruch powietrza jest niewielki. Przy skórzanych podgrzewany fotelach trzeba troszkę dłużej poczekać na efetk.
~zajc
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Chlodzi spoko, choć czasem jakby czujnik temperatury wariował. do tego grzane i wentylowane fotele, można się poczuć jak w klasie biznes. Zimą problem z dogrzaniem silnika, choć dogrzewacz dymi jak parowóz spod maski.
~MV-6
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Co jak co ale jak na dizla jest rewelacja, ciepełko do kabiny dociera szybciej niż w benzynowej Vectrze. Brak problemów z parującymi szybami.
~pauldeloop
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Auto szybko nagrzewa się zimą i bardzo wydajnie chłodzi się latem, nie mam żadnych zastrzeżeń, nigdy nie musiałem używać ustawień maksymalnych.
~Świccerator
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Szybko chłodzi latem, szybko grzeje zimą (Eberspeaher w standardzie, albo Webasto). Pamiętać by co roku wymienić filtry a będzie ok.
~ziebol
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
7 biegow nawiewu,podgrzewane fotele zprzodu poprostu rewelacja,szkoda ze niemam wentylowanych przednich foteli no ale ....
~ADRIAN BIEDRZYŃSKI
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Nawiew zarówno z przodu jak i z tył jest dla mnie zadowalający. W zimie po przejechaniu paru km robi się cieplutko.
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
climatronic a jednak nie jestem do końca zadowolony. Miałem Forda i klimatyzacja była zdecydowanie lepsza
Dziennik kosztów dla Opel Signum 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
6,9
~adas_pr
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Musiałem wymieniać chłodnice oraz na panelu nie działał przycisk do włączania klimy