Lista ocen Opel Sintra (144)

~Sebasoni
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Doskonałe auto dla tych, którzy potrzebują przestrzeni, a nie chcą jeździć bagażówką. Wielozadaniowe i wygodne auto. W wersji z instalacją gazową bardzo oszczędne. Jeżdżę tym autem 3 lata i przejechałem na gazie ponad 60.000km bez żadnych problemów. Trzeba mocno się starać żeby w mieście (aglomeracja górnośląska) przekroczyć 12l gazu na 100km. Wszystkie mankamenty Sintry ( głównie elektryczne) można szybko, łatwo i tanio wyeliminować. Poza tym...
~milo1995
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Pomimo sentymentu (po prostu lubię ten samochód), muszę zachować obiektywizm: Sintra jest dość głośna, a im starsza, tym więcej decybeli wyrzuca spod maski; nieraz przydałyby się stopery w uszach. Jeżeli chodzi o elastyczność - nie jest źle, można a jeździć szybko i ekonomicznie, jednakże mogłoby być lepiej. Przełożenia wydają się stosunkowo krótkie. (Silnik)
~paniGozdzikowa
Minivan 2.2 DTI 115KM 85kW
Funkcjonalność funkcjonalność i jeszcze raz funkcjonalność ! Zdecydowałem się na taką ocenę mimo paru wad tego auta . To co oferuje ten samochód nie oferuje żaden inny model w tej cenie i żaden inny model z tego rocznika ! Och , żeby tylko można było kupić takie auto o trzy lata młodsze ...
~sklep@drumcenter.pl
Minivan 3.0 i V6 24V 201KM 148kW
Świetne autko na rodzinne wypady jak i do codziennego uzytku. Doskonale pokonuje nasze krajowe drogie wycielane dziurami. Swietnie radzi sobie ze slalomami jakie trzeba wykonywac aby sobie nie zniszczyc zawieszenia. Autko na 5+ Jakby ktos mial jakies pytania to mozna smialo pisac. Chetnie pomoge sklep@drumcenter.pl
~lsuch@gazeta.pl
Minivan 3.0 i V6 24V 201KM 148kW
Super tanie w zakupie i użytkowaniu auto rodzinne. Prawdziwie rodzinne, a nie jak inne budowane na płytach podłogowych mniejszych aut. Nawet posiadacze następcy (zafiry) mówią, że 3 rzędy pełnowymiarowych siedzeń to jest coś super.
~Tomek TomaszKO
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Sintre posiadam nie cały rok. Założyłem sekwencje butle pod samochodem tak ze nie traciłem miejsca w srodku. Samochod bardzo pakowny i uniwersalny. Ceny cześci bardzo tanie naprawic można wszystko kombinerkami na lewarku jest to model który dzieli większośc części z amerykanskimi autami oprócz silnika i skrzyni. Blacha ocynkowana korozja pojawia się jedynie na zewnętrznych progach(Koszt progu to 125zł-grosze!) Wszystko jest proste i łatwe w...
~Milo1995
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Rzecz jasna Sintra ma pewne swoje wady, które skutkują drobnymi usterkami, nie spędzają jednak one snu z powiek właścicielowi auta. Nie jest źle - z tego modelu można być zadowolonym.
~czekaju@wp.pl
Minivan 2.2 DTI 115KM 85kW
Jestem bardzo zaddowolony i gdyby produkowano to auto dalej na pewno kupiłbym go jeszcze raz jako młodszy. Niby jest Zafira ale to już mniejsze auto.
~VAN 97
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Systematycznie robię solidne przeglądy i nie mam się do czego przyczepić. jedna awaria (chłodnica oleju) przy przebiegu ponad 250 tys km nie spowodowała utraty mojego zaufania do tego auta. no i ta ekonomia jazdy (ok 16 zł/100 km na "trasie")
~Bomba
Minivan 2.2 i 16V 141KM 104kW
Auto warte swojej ceny. Z pewnością kupiłbym je jeszcze raz. Tanie, ekonomiczne, dynamiczne i wygodne. Kwintesencja dobrego samochodu.