Oceny Opel Vectra A Hatchback 1.6 i 75KM 55kW 1988-1995

Opel Vectra A Hatchback 1.6 i 75KM 55kW 1988-1995 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Vectra A Hatchback 1.6 i 75KM 55kW 1988-1995

~a lukasz ślask
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
autko jak za taka cene jest super nie mozna wymagac od niego wiecej;)wpisalem rocznik 2006 poniewaz nie dalo sie wpisac inaczej a rocznik mojego opla to 92 niby stary ale jak na ten rok spisuje sie calkiem dobrze...jesli chodzi o korozje to normalne ze troszke go "bierze".osiagi? skrzynia ma dlugie przelozenia..na 2 biegu osiaglem predkosc 110km/h (na gazie)na 3 prawie 145..najwieksza predkosc to 195 na gazie..na polskich drogach nie da sie...
~fabio821
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Auto posiadam od 8 msc ,przejechałem nim 45 tys km i jeszcze mnie nie zawiódł. jedyna wada jest termostat który trzeba wymienić, auto tanie w utrzymaniu , przy takiej wadze niewielkie spalanie, troszke brakuje mocy ale cos za cos. Jesli ktos zna podstawy mechaniki to sam moze serwisowac sobie silnik. Polecam to autko ponieważ jest tanie i niezawodne. POZDRAWIAM.
3,5
~Mirass
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Zarzekałem się że nie kupie więcej vectry A no i kupiłem. Jest to moja druga vectra i jak to z kobietami bywa każda jest inna. Całkiem inne miewam usterki niż w poprzedniej no i inaczej się jeździ. Generalnie jest ok mam abs, 2poduszki elektr. szyberdach oraz szyby przednie. małe spalanie lpg daje dużą satysfakcję
~aaaaaa
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Samochód godny polecenia pod warunkiem że jest on zadbany i nie wyeksploatowany. Duży, rodzinny samochód z wielkim ustawnym bagażnikiem. Silnik 1,6 jest ekonomiczny ale nadaję się do spokojnej jazdy. Koszty związane z utrzymaniem nie są wysokie. Przy zakupie trzeba zwracać szczególną uwagę na stan elementów blacharskich, największym mankamentem w Vectrze A jest korozja. Szczególnie godne polecenia są auta z końca produkcji roczniki 94,95.
~Adee86
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Jako auto uzytkowe dla kogos kto chce miec samochod niezawodny tani w eksploatacji a i linia nadwozia wciaz atrakcyjna niech kupuje Vectre. Ale malo juz zadbanych.. trzeba szukac swojej perelki.. Ja taka naszczescie mam:)Za taka kase jakosc jest genialna. Duze auto z duzym kufrem.. za mala moc jedynie silnika 1.6 ale nadal mysle ze 5+ dla tego auta pomimo uplywu lat
3,2
~Mariusz (magre@wp.pl)
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Ogólnie auto jest dość przyjemne i całkiem ładne, ale potrafi nie raz sprawić troche problemów (elektryka). Z czasem należy liczyc sie z naprawami blacharsko-lakierniczymi, co niestety jest dość kosztowne
3,5
~DK
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Inni chwalą to auto. Też mógłbym to zrobić, ale warunkiem jest posiadanie garażu. Jak stoi w suchym to można być naprawdę z auta zadowolonym. Mój nigdy nie był w garażu. Po 12 latach nie koroduje tylko dach. Z prawej strony nie mam progu, przecieka bagażnik, ciągłe problemy ze wszystkim co elektryczne i produkcji włoskiej (w niemieckim samochodzie !!!!). Części i naprawy w akceptowalnej wielkości.
4,1
~jarwes@op.pl (Keraj)
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Fajny pojazd, przestronny, potężny bagażnik, wygodny i jak na swoje wymiary całkiem poręczny, przydałby się tylko mocniejszy silnik, mało awaryjny, a jeżeli już to dostęp do części bezproblemowy, ja osobiście jestem więcej niż zadowolony.
~Fuks
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
autko baaardzo pakowne, ekonomiczne, szkoda tylko że ta blacha to badziew
~Trebor
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Lubię to auto. Miałem kiedyś Corsę padalca, a to na nowo przywróciło mi wiarę w Opla.
Opel Vectra A Hatchback