Lista ocen Opel Vectra A Sedan 2.0 i KAT 116KM 85kW 1988-1995 (14) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Vivax
Sedan 2.0 i KAT 116KM 85kW
PRZED ZAKUPEM SPRAWDŹ NAGRZEWNICE Oryginały bardzo często się zapychają. Zamienniki są tandetne, a nowy oryginał drogi, wymiana nagrzewicy to rozbiórka całej deski rozdzielczej - masakra. Nawet kiedy to naprawiłem, nie było bajerów. Zimą w 4-5 osób parują szyby.
~ADM, adm928@wp.pl
Sedan 2.0 i KAT 116KM 85kW
No tutaj już trochę gorzej. Żeliwny blok silnika robi swoje i latem grzeje się błyskawicznie, zimą dosyć powoli. Latem sytuację ratuje szyberdach a zimą tektura na chłodnicy :D Ople z podobnych roczników jak Vectra A mają tendencje do parowania szyb, niestety nie inaczej jest u mnie.
~viki
Sedan 2.0 i KAT 116KM 85kW
Zima robi sie szybko cieplo, praktycznie po niecalym km juz cieple leci a po 2 juz gorace. Z chlodzeniem kiepsko, jak klima chodzila to nawet dobrze, chociaz na autostradzie klima mniej chlodzila nie wiem czemu, w miescie super.
~lukban@interia.pl
Sedan 2.0 i KAT 116KM 85kW
samochód dobrze sie grzeje w zimie i szybko zapewniajac wskazana przez nas temperature dosyc szybko, samo ustawianie jej proste dzieki widoczemu suwakowi oraz funkcjom nawiewu z dolu, gory, wywiewnikom(4)
~Knopek
Sedan 2.0 i KAT 116KM 85kW
U mnie do wymiany prawdopodobnie jest nagrzewnica bo rozgrzewa się po 10km i na dodatek bardzo letnie ciepłe powietrze leci..
~djslawo
Sedan 2.0 i KAT 116KM 85kW
Psuł mi się opornik przy wentylatorze nawiewu, potem sam wiatrak się zatarł, ale cóż auto ma już 17 lat
~Kuba-->
Sedan 2.0 i KAT 116KM 85kW
silnik się słabo nagrzewa ale jak się juz nagrzeje to nie da sięwysiedzieć w tym samochodzie
~Adrian tel. 508638971
Sedan 2.0 i KAT 116KM 85kW
w ciagu czterech minut jest juz cieplo, gdy na dworze chlod; wentylacja ok.
~Damiaan
Sedan 2.0 i KAT 116KM 85kW
W okresie zimowym myslałem,że zamarzłem ale zona czuwa;]
~raf140475@o2.pl
Sedan 2.0 i KAT 116KM 85kW
brak tylko zamknięcia obiegu powietrza
Opel Vectra A Sedan