Lista ocen Opel Vectra B Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW 1995-2000 (24) - Widoczność

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~redo
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Uważam, że to śmieszna kategoria. W zasadzie ,dla mnie nie istotna. W każdym razie nie miałem nigdy problemów z widocznością w Vectrze. Podobnie w każdym innym samochodzie który miałem okazję prowadzić.
~lukasz0402@gmail.com
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Widoczność dobra, jedynie w moim hatchbacku trzeba uważać przy cofaniu ze względu na długi tył :). Lusterka ładnie komponują sie z całością mimo nie za dużej widoczności.
~nickerman
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Tutaj nie jest kolorowo. Zdecydowanie odradzam świeżo upieczonym kierowcom bo lusterka są symboliczne, maska dość długa. Plus za duże lusterko środkowe.
~małłła
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
przeszkadza mi belka przy dzwiach od kierowcy gdy trzeba sie obejrzec przez lewe ramie,slaba widocznosc w wstecznym lusterku ale niejest najgorzej
~Maki
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Z przodu widoczność jest dobra ale za to do tyłu jest kiepsko(małe lusterka zewn.),w poruwnaniu z Vectrą A którą jeżdziłem 5 lat to widoczność bardo słaba
~czesiek
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
posiadam wersje 5-cio drzwiową,widoczność jest bardzo dobra.są opinie, że boczne lusterka są zbyt małe, ale moim zdaniem widać wszystko co trzeba
~tomek
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Dobra widoczność. Idzie się przyzwyczaić do lekko ograniczonego widoku przez tylnią szybę (liftback).
~good
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Dałbym więcej ale cały czas psuję się nawiew i szyby parują.
~Anekko
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Było by ok ale w lusterkach zew. przez wygląd auta nie wiele widać
~mawo_quattro@tlen.pl
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
z kabiny bardzo dobra , lusterka zewnętrzne mogłyby mieć większą regulację
Opel Vectra B Hatchback