Ocena kierowcy - Opel Vectra B Hatchback

Silnik 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Rok produkcji 1999
Opel Vectra B Hatchback 2.0 DTI 16V 100KM 74kW 1997-2002 - Oceń swoje auto
Inne : BEZAWARYJNOŚĆ
Za te pieniądze niczego lepszego nie da rady kupić a jeździłem wieloma porównywalnymi seatami skodami fordami i zawsze jak wracam do mojej VIKI jestem super zadowolony z mojego wyboru i udanego zakupu.
Kulturą pracy nie odstaje od żadnych dieslowskich silników produkowanych w tamtym okresie aczkolwiek elastyczny czy zrywny to on nie jest. Silnik dla spokojnego kierowcy idealny.
Bez problemów jak to bywa w opelkach (nie pierwzzy w moim życiu) wsteczny czasami jest nie do wbicia ale to jeden raz na 20.
Fajny dość precyzyjny. Ładnie trzyma sie drogi oczywiście w prędkościach normalnych nie wyścigowych do ktorych to autko sie nie nadaje.
Widać wszystko elegancko ale to zależy głównie od kierowcy jak kierowca dupa to nawet w przeszklonym aucie będzie na widoczność narzekać.
Wszystko pod ręką. Elegancko, prosto, intuicyjnie tylko trzeba się nauczyć obsługiwać elektryczne szyby bo przełączniki są obok lewarka :D
W lecie zimno w zimie ciepło już po kilkuset metrach. Absolutnie nie ma na co narzekać.
Nikt nigdy u mnie w tym autku nie narzekałna brak miejsca jechaliśmy w 4 osoby dorosłe 1500km i trójka spała nikt nie narzekał.
Przy prędkościach powyżej 120 - 130 km/h robi się mało przyjemnie a przy 190 to już nikogo nie interesuje że jest głośno bo wszyscy się skupiają na przerażeniu :D
Miasto 7. Trasa przy 130km/h doładowany 5.1. Autko mam 2 latka zrobiłem jakieś 600000 km i nic nie naprawiałem tylko części ekspoatacyjne ale to nie bardzo drogie.
Nic lepszego.
NIC POPROSTU NIC.