Oceny Opel Vectra B Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW 1996-2000

Najnowsze oceny Opel Vectra B Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW 1996-2000

3,4
~ZORRO
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Co tu oczekiwać od bryki z 99r ale jakos się trzyma i jeszcze 200km poleci raz w miesiącu trochę go przeciągam bo 80procent miasto to się zamula.Polecam nie czekać z wymianą rozrządu mimo zapewnien,że było robione,ja akurat kupiłem od takiego jełopa,który nic nie robił poza dolewką oleju,a przepraszam rozrząd zrobił,ale za ostro jezdził d....,poniewaz dwa lata przed okresowa wymiana napinacz poszedł i kupiłem kompletny nówka-polecam pasek...
3,1
~Maciek
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Więcej opla nie kupię lepiej dołożyć i kupić coś lepszego . Moze trafiłem nie najlepszy egzemplarz ale wystarczy wejsć na forum klubu vectry i poczytać że te usterki sie powtarzają i pojawiają sie inne do tego blacha tez nie jest najlepsza ale akurat u mnie nie jest źle (to chyba rekompensata za problemy z reesztą :) Plusem jest to ze auto mozna kupić za niewielkie pieniądze w tej chwili z calkiem dobrym wyposażeniem i ja sie właśnie na...
3,6
~dtmar@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
solidne auto, bardzo dobre trzymanie drogi, bezstresowe wyprzedzanie, słabe punkty typowe dla opla, zabezpieczenie antykorozyjne lepsze niż w omedze B, z silnikiem 140 KM nie nadaje się do spokojnej jazdy, woli paliwo 98 w dużych ilościach, ale odwdzięcza się za to osiągami, trochę za sztywne dla wygodnych. INFO DLA NAIWNYCH: moja Vectra ma 165tyś., wierzę bo wiem w czyich rękach było od salonu. Ale takie samochody, szczególnie z większymi...
~mikielo3
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
W obecnych czasach bardzo dobry samochód dla młodego kierowcy. Silnik ma kopa, nie pali aż tak dużo. Auto bardzo pakowne, choć ma swoje problemy. Silnik lubi brać olej i czasami padają czujniki wałka rozrządu i wału korbowego. Poza tym przyjazne auto.
2,4
~Szymi
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Już dużo pisałem, miałem ten samochód 2 lata, przejechałem nim 55000 km, więc coś już mogę powiedzieć, przy takiej awaryjności powinno się dawać za wszystko 1, bo samochód ma jeździć przede wszystkim.
3,5
~ChildOfTheKoRn
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Jak za te pieniądze autko jest OK. Niestety bardzo awaryjne. Jeśli jednak ktoś interesuje się autem, którym jeździ (wpada na oplowskie fora itp) wie co go może spotkać i z czym się liczyć. Większość usterek da się naprawić samemu i nie trzeba być mechanikiem żeby dać sobie z nimi radę.
~irekgaz
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Całokształt wypada dość pozytywnie, na pewno zależy aby trafić dobry egzemplarz, jak się kupi złoma to się nie nadąży naprawiać, trzeba patrzeć na blachę aby nie był pognity, BARDZO DUŻYM PLUSEM jest naprawdę niski koszt utrzymania, ceny części w porównaniu np z japończykami śmiesznie tanie, dużo części zamiennych używanych na rynku wtórnym z anglików
2,7
~olo
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Opel to nie samochód to złom, już miałem nadzieję, że ta gówniana firma upadnie podczas kryzysu. Niestety miałem dwa Ople Kadeta i teraz Vectrę (nie wiem co mnie skusiło po Kadecie jeszcze raz na gnijącego Opla), chyba tylko to, że VW też okazał się przereklamowaną marką. Zawsze podobały mi się Ople bo miały ładne sylwetki nadwozia (większość modeli), ale wygląd to nie wszystko. Ogólnie radzę dać sobie spokój z tą marką.
~ariellicha@o2.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Bardzo obawiałem sie opla.Nasłuchałem sie różnych bardzo złych opinii na jego temat. Gdyby nie słaba blacha, to 100 razy bardziej bym wolał opla od np.Audi czy Volkswagena. Ostatnio jeżdziłem passatem z 2000 roku-samochód 2xdroższy, a komfort podróżowania duuużo gorszy.
~alange5@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Auto godne uwagi. Posiadające kilka wad ,jednak szczególnie kierowcy lubiący szybka jazde ,docenia najlepszy element tego auta- zawieszenie. To one powoduje ,ze do tego auta mozna sie przywiązać;) Polecam szczególnie wersje CDX w praktycznym nadwoziu kombi.
Opel Vectra B Kombi