Oceny Opel Vectra B Kombi 2.5 V6 170KM 125kW 1996-2000

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Opel Vectra B Kombi 2.5 V6 170KM 125kW 1996-2000

~Drobny
Kombi 2.5 V6 170KM 125kW
Przejechałem samochodem od 160 do 260 tys kilometrów bez awarii poza cewką zapłonową(ale to moja wina bo zapaliłem na prądzie od kolegi przy padniętym moim aku) Zapas mocy jazda bez stresu. Linia nadwozia nawet w dzisiejszych czasach OK Optymalny dla rodziny 2+2
3,8
~michal_warszawa
Kombi 2.5 V6 170KM 125kW
Polecam samochód wszystkim, którzy się zastanawiają. Spotkałem się z opinią, że dla Vectry B tylko 2,5 V6. Zgadzam się. Zapas mocy, wrażenia z jazdy, kultura pracy w pełni wynagradzają wysokie koszty serwisu itd. Wersja CDX - nie trzeba niczego więcej. Bardzo dużo systemów bezpieczeństwa, dużo rzeczy poprawiających komfort jazdy, jest praktycznie wszystko. Jestem na tak :)
~k1arol
Kombi 2.5 V6 170KM 125kW
Uważam, że warto brać pod uwagę zakup tego modelu (małe pieniądze dobre wyposażenie jak na rocznik 1998). Auto duże = bezpieczne (jest trochę blachy do gięcia). Mam 4 poduszki, ABS i kontrolę trakcji. Polecam, rodzinom i osobą aktywnie spędzającym czas wolny (można złożyć tylne oparcia (dzielona asymetrycznie) i włożyć narty lub rower).
Kombi 2.5 V6 170KM 125kW
Ja to moje auto oceniam na 5! Jestem bardzo zadowolony i mam nadzieje, ze to sie nie zmieni. Generalnie polecam ludziom lubiacym bez wielkiego rozglosu jezdzic szybkim samochodem. Widok chlopakow w tuningowanych Golfach i beemkach wyprzedzanych przez zwyklego \"kombiaka\" - bezcenne ;)
~Daro
Kombi 2.5 V6 170KM 125kW
Przyjemność z jazdy za umiarkowane koszty paliwa, silnik narazie bez problemowy. Dużo miejsca i pakowne kombi.
4,1
~jarosz
Kombi 2.5 V6 170KM 125kW
ogólnie dobre i trwałe auto, w wersji CDX bardzo dobrze wyposażone
~Piotr Vectra B 2,5 v6 kombi
Kombi 2.5 V6 170KM 125kW
fajne autko rodzinne wersje dla siebie znajda ludzie ktorzy nie lubia za duzo wydawac jak i ci ktorzy lubia dynamiczna i szybka jazde kazdy znajdzie cos dla siebie
4,1
~Zegarmistrz
Kombi 2.5 V6 170KM 125kW
Jestem bardzo zadowolony - i jak jadę i jak ją oglądam. Czarne kombi sport z beżową skórą w środku - ona jest po prostu piękna.
~dk21@o2.pl
Kombi 2.5 V6 170KM 125kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z auta. W niektórych ocenach dałbym badzo dobry - gdyby taki był przewidziany. Ocena "doskonale", to dla mnie raczej ideał.
~MSkimmer
Kombi 2.5 V6 170KM 125kW
Na niskich obrotach strasznie leniwy, ale pow. 3500 pokazuje pazurki. No i ten piękny dźwięk V6... (Silnik)
Opel Vectra B Kombi