Lista ocen Opel Vectra B (718) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1283 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dk21@o2.pl
Kombi 2.5 V6 170KM 125kW
Dobrze, a raczej bardzo dobrze. Auto kupione jako używane za rozsądne pieniądze i ma: V6 - 170KM, klimatronik, abs, ASR, 4 poduszki, elektryka, tempomat. Nie psuje sie i zjada stosunkowo mało paliwa - czego więcej wymagać.
~tomii
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Moim zdaniem nie znajdzie się tak wszechstronnego auta za takie pieniądze na rynku wtórnym. Trzeba jednak znaleźć zadbany egzemplarz. Inaczej trzeba wydać ok. 5000zł na doprowadzenie auta do porządku.
~Kamil
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Z tym wyposażeniem kupić samochód, sprowadzić, ponieść wszystkie koszty, włącznie z ubezpieczeniem i zmieścić się w 6000 zł? Czego chcieć więcej? Myślę, że przeżyje niejeden nowy samochód.
~Tracha
Hatchback 1.6 i 16V 101KM 74kW
Aktualnie dobrą Vectre B z rocznika 99/00 można kupić za ok. 4-5 tysięcy, oczywiście będzie to bardzo dobrze doposażona bryczka o stosunkowo dobrej jakości. Zdarzają się wyjątki od reguły ale nieliczne :)
~Jimmy Cool
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Na pewno są inne pojazdy lepiej wykonane, tańsze, młodsze, ładniejsze itp. itd. tdi. Za 5000 PLN wybór jest całkiem spory, tyle że nikt nie da wam niezawodnej starej niemieckiej technologii wykonania.
~sebyxx
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Przeciętnie ponieważ pomimo niskich cen auta i części zamiennych - trzeba w niego sporo wpakować. A jeśli zaniedbamy choćby na chwilę - pojawi się tyle usterek, że sprzedać go można będzie tylko za groszę
~bibol_69
Sedan 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
jest społeczeństwo które nielubi opli bo się psują,bo rdza wychodzi i ten diesel niezabardzo się sprawdza ja mam vektre od 3 lat naprawde udał mi się zakup nic przy niej niegrzebałem trafiony model polecam
~Janusz Kilanowski
Hatchback 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Auto z 2000 r. kosztowalo 6 tys mniej niż passat czy audi a6. Wierzcie mi że to wspaniale auto którego utrzymanie kosztuje o niebo mniej niż VW audi czy BMW.Rozrząd niewymienny,części tanie.
~Patin
Hatchback 2.5 V6 170KM 125kW
Samochód z przebiegiem 118.000 udało się kupić za 2.400 euro. W 2.5 roku zrobiłem nim łącznie 156.000km niestety miał zderzenie z tarpanem honkerem ale jego masywny silnik uratpwał mi zdrowie.
~Przedstawiciel handlowy
Sedan 2.5 V6 170KM 125kW
Stosunek jest rewelacyjny gdyż za audi trzeba dać 6000zł więcej a za 3000zł wymieni się tarcze i klocki hamulcowe do tego rozrząd, świece, filtry i płyny dzięki czemu drugie 3000zł zostają na w kieszeni.