Lista ocen Opel Vectra B (718) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1283 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aaspen@wp.pl
Kombi 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Ja dałem za niego mniej niż średnia na rynku, ale po zakupie było kilka napraw, głownie spowodowanych zaniedbaniem poprzedniego użytkownika. Mimo "dołożenia" do niego uważam, że to auto ma dobry stosunek ceny i części do komfortu jazdy.
~mk
Sedan 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Za tą cenę nie kupiłbym innego auta w podobnym wieku. Co prawda zaraz po zakupie musiałem wydać sporo pieniędzy na wymiany olejów/filtrów/tulei wahacza/podciąganie ręcznego/etc. - dla mnie to są sprawy eksploatacyjne, których nie się przeskoczyć.
~hej
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Z mała kase można kupić naprawdę dobra Vectre B. Wyposażoną w ABS, Klimatyzację, Radio z dużym wyświetlaczem (RDS, temperatura zewn), 6 głosników, Elek szyby i lusterka, lusterka podgrzewane, drążek zmiany biegó ze skóry, kierownca również.
~HARNAŚ
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Myślę że w tej klasie jest to doskonała propozycja dla ludzi którzy mają gdzieś opinie że Vw czy Audi jest lepsze, nie o to chodzi w takim samochodzie, on ma być przestronny, bezpieczny, a dla tych którzy nie lubią szastać pieniędzmi - oszczędny.
~Zegarmistrz
Kombi 2.5 V6 170KM 125kW
Cena zakupu była super, tu już jednak nie tak różowo jak oczko wyżej, ale dalej ok - ocenę obniżają wyższe od przeciętnych koszty w ASO, usterki zawieszenia i paru innych drobiazgów oraz jednak zużycie paliwa. Plusów jest jednak duuuużo więcej.
~Kamil@wwnet.pl
Sedan 2.5 V6 i500 195KM 143kW
auto posiadające wszystko za 28tys E ? Tylko Euro teraz drogie, ale podobne A4 kosztować będzie 200tys zł. Pewnie że niezawodnośc japończyków jest wyższa, ale w Akordzie prawie za 100tys nie ma nic, No może w Primierze, ale silników nie ma do wyboru
~Raulek
Hatchback 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
W tej chwili auto za niewielkie pieniądze, segment D, limuzyna, bardzo dobre wyposażenie (wiele dzisiejszych nowych aut nie ma takiego jak ja) a do tego duże, komfortowe, ładnie się prezentujące i niedrogie. Można chcieć więcej ? :D
~mati
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
W sumie, dynamiczne autko, silniki ECOTEC dobrze znosza wspolprace z porzadnymi instalacjami LPG. Jak na ta klase i pieniadze, oplaca sie - kupilbym jeszcze raz ale na pewno nie z przebiegiem wiekszym niz 180 tys.
~Mariusz
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Pomimo niskiej ceny zakupu, to auto potrafi w dłuższym użytkowaniu nieźle dać po kieszeni. Co z tego, ze części są tanie, jak bez przerwy coś trzeba kupić za 50, 80,150 zł plus robota?!! O paliwie nie wspomnę.
Dziennik kosztów dla Opel Vectra B
6,7
8,1
9,6
~M.O.
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Trudno mówić o cenie wiekowego pojazdu. Ale jeszcze trudniej byłoby mi rozstać się z nim za średnią cenę tego rocznika. Jakość użytkowa jaką posiada, jest gwarancją bezpiecznej jazdy i spełnienia moich oczekiwań.