Ocena kierowcy - Opel Vectra B Sedan

Silnik 1.6 i 16V 101KM 74kW
Rok produkcji 2001
Opel Vectra B Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : po lifcie czesto pada ABS
Układ elektryczny : alarm, imobilajzer konkretnie unieruchomi własciciela
Karoseria : korozja niby ma swoje lata ale to itak za szybko
choć można w niej się zakochać bo mimo swego wieku jest dość ładna to bedzie miłośc nie odwzajemniona to szrot nie auto!!!
nic dodać nic ująć no poza tym że mógł by ciut lepiej się zbierać ale da się żyć
biegi 1 i 2 dość opornie wchodziły
niby w miarę komfortowy ale nie nadążałem go robić
teoretycznie wszystko OK ale te lusterka choć ładnie się komponują to są porażka
niby wszystko OK ale w maluchu sa wygodniejsze fotele
niewiem czy ten typ tak ma czy nie bo klima tez mi padła
miejsca było wystarczająco choć ten bagażnik ale to sedan (chyba jednak wole lifdback)
po prostu cicho jak na takie auto
a więc żona (niesamowite) bo mnie nie udało się tego uzyskać to 7L/8L LPG może nawet trochę mniej rzecz jasna spokojna jazda nie więcej jak 110km/h. mi nerwów nie starczało. ja zawsze oscylowałem tak w 9L/10L LPG zastrzegam że mam dość ciężką nogę , jak depnołem autostrada Niemcy fakt że szła ale 11/12 potrafiła spalić. troche zadużo palila jak na 1.6
cena zakupu OK ceny części OK ale co z tego jak ona cały czas sie sypie
zawsze coś ale to zawsze coś. zepsuł mi sie alarm (w Niemczech su... pie...)masa nerwów. listwa, i caly moze to wina poprzedniego właściciela. a dla chłopaka kturemu to śliczne bydle. spszedałem padł imobilajzer potem też słyszałem że wymieniał silnik.
dla mnie padła mi listwa unieruchmiając mnie jakies 400km od domu potem padł mi alarm zagranicą później ABS mi padł jak był najbardziej potrzebny (mam nadzieje że zrozumiecie moje powody nienawiści do tego auta zwłaszcza że jestem osobą która się stara dbać o auto) chłopak ktury ja kupił padł mu imobilajzer jakieś 700km od domu pod granicą potem nie wrócił z Holandii to auto lubi jeździć na lawećie. myśle że to może wina popszedniedo właściciela albo ze to taki traf Ale hyundai z kturego każdy sie śmieje nigdy mnie nie zawiudł

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 101KM 74kW [l/100km]

11,5