Oceny Opel Vectra B Sedan 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW 2000-2002

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Opel Vectra B Sedan 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW 2000-2002

~Mat.
Sedan 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
Samochód bardzo komfortowy i wygodny. Miękkie zawieszenie, dobrze wyciszony, dużo miejsca, zarówno z przodu jak i z tyłu, duży bagażnik. Dobre seryjne nagłośnienie. Stylistyka tez ponadczasowa, do tego "buda" bardzo aerodynamiczna. Przez ponad 2 lata użytkowania (ok 35 tys km) nie wymagał niemal żadnego wkładu i napraw. Do tego spalanie nienajgorsze - 7l w trasie - ok 10l w mieście. Trochę mulasty przy ruszaniu ze świateł (to...
~morex1@o2.pl
Sedan 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
Ogólnie nie najgorszy samochód gdyby nie ZAWIESZENIE !!!! Koszmar. Nie na nasze drogi. Przejechałem 88000 a wymieniłem już je prawie całe. Mam problemy z elektroniką ( patrz wyżej ) ale prawdziwym problemem są niedouczeni serwisanci w serwisach. W jedym serwisie samochód stał 1,5 m-ca - wymienili kilka części ( drogich - całe szczęście że samochód był na gwarancji ) ... i nie znaleźli przyczyny usterki ( OPEL Środula S-c ) , w drugim podobnie...
~roman
Sedan 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
Auto intensywnie eksploatowane. Od 30.000 km na gazie. Bez najmniejszych usterek. Po 130.000 km wymiana rozrządu. Obecny przebieg ok. 180000. Jeszcze nie wymieniane i nie wymagające wymiany klocki hamulcowe. Wymiana oleju co 20.000 km. Do chwili obecnej tylko0 wymiana opon i żarówek. Jeżdżę samochodem własnym od 32 lat. Miałem ich kilkanaście. Moje dzienne przebiegi to ok. 200 - 300 km. Mój drugi w życiu opel. Pierwszy to Rekord 2000. Przebieg...
3,6
~tommy
Sedan 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
Sprowadzone;z niemałym przebiegiem 218 000, ale w orginale; jezdził dziadek; wymienione tylen lozysko z piastą, a nie potrzebnie - to były opony (mimo,iż przed wymianą łozyska zmieniałem 2 kpl.!!!); coś stuka w kierownicy, jeszcze nie zdiagnozowałem
~alfamed@skrzynka.pl
Sedan 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
Auto dynamiczne, bezpieczne i komfortowe - drogie części i serwis - jakość ASO nierówna, W wersji sedan mały otwór bagażnika i pałąki zgniatające walizki. Zaskakująco niskie zużycie paliwa - biorąc pod uwagę że auta nie oszczędzałem - służbowe.
3,4
~ekko
Sedan 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
Samochód jest niezły jak na swoją cenę, dobrze się prowadzi, niemęczący w dłuższych trasach (kilka tras ponad 1000 km bez niespodzianek). Serwis zdecydowanie za drogi i nierzetelny (Szyjkowski Gorzów).
~Grzesiek
Sedan 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
Ładne stylistycznie auto (mimo ze jego design ma juz parenascie lat). Nie jest to "muł roboczy" nie do zdarcia, raczej jest "delikatna i wymaga opieki"
3,1
~piotrek.st@interia.pl
Sedan 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
następny samochód będzie chyba japoński, miałem dwa koreańczyki i nie były takie himeryczne
~RMurlik@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
samochód gabarytowo niezbtyt duży w swojej klasie ale bardzo wdzięczny. Posiada bardzo sympatyczny wystr wnętrza , tapicerkę, duży bagażnik.
3,5
~kindermode@klienci.pkobp.pl
Sedan 1.8 16V ECOTEC 125KM 92kW
padło zawieszenie, klima,przepływomierz,silnik spryskiwacza,żarówki podświetlenia tablicy, wycieki oleju,paruje w samochodzie - a pozatym jestem zadowolony
Opel Vectra B Sedan