Lista ocen Opel Vectra B Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW 1995-1996 (29) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Prezes69
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
padla pompa wody, w zasadzie to powinno sie ja wymieniac razem z paskiem, dwa elektrozawory na pompie (drobiazg i kosztuje grosze) ciezko mi przypomniec sobie inne awarie, w zasadzie tutaj niebardzo ma sie co zepsuc. Oczywiscie wspomniany wyzej mechanizm zmiany biegow, w sumie drobiazg a denerwuje, oprocz tego takie drobiazgi jak lozyska we wszystkich czterech kolach, ale przy takim przebiegu.... nie ma co sie dziwic.
~MarekŁowcaSzparek
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Mocno przeciętnie. Jest trochę drobiazgów które się psują. -czujnik ABS -świeci się kontrolka poduszek -pękł wężyk od płynu chłodniczego i musiałem wracać bez chłodzenia (wytrzymała). Tylko dolewałem co 5 minut wodę. Znalazłoby się trochę -Cieknie olej napędowy (chyba ze zbiornika) -sporo rdzy od spodu, trochę na karoserii Reszta co robiłem eksploataja: olej, filtry, łożyska, tarcze...
~andriu_67@o2.pl
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
szwankuje mi niekiedy immobilizer, niekiedy nie chce sie włączyć dmuchawa, podejrzanie zachowuje sie grzanie świec, musiałem odłaczyc lampke oswietlenia wnetrza, bo miała zwarcie i rozładowywała akumulator, czesto w nadwoziu stuka coś czego nie mogę zlokalizować. Poprzednia Vectra ´90r. takich problemów nie miała.
~ISUZU
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Samochód posiadam prawie pięć lat , wymieniłem w nim: - łączniki stabilizatorów (ok. 60 zł) - gumy stabilizatora poprzecznego (ok. 15 zł) - paski klinowe (ok. 70zł) - wymiana łożyska alternatora (ok. 55 zł) - wymiana termostatu (ok. 50 zł) Napraw dokonywałem samodzielnie stąd tak niskie koszty.
~vavson
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
W tym aucie jak to w oplu, zawsze cos jest nie tak: psujaca sie wycieraczka, centralny zamek, regularnie przepalające sie żarówki, ogrzewanie szyby tylnej, zacinająca sie elektryka szyb przednich, co dwa tygodnie nowe stuki w zawieszeniu.
~KowalWDZ
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
pierdoly jak to w kazdym aucie-czesta wada w vectrach jest to ze lapy od kierunków,długich sie luzuja i wkurzajace jest to bo podczas jazdy dlugie sie wlaczaja, kazdy z naprzeciwka macha ręką bo myśli że pały stoją :-)
~ZB, zbx@o2.pl
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
no lista jest niekrótka padły : elektryka lusterek, centralny zamek, z niewadomych powodów zaświecają sie kontrolki hamulca ręcznego i ładowania (jednocześnie), wywala przekaźniki, wieczne problemy z alternatorem i ładowaniem,
~azja
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
jak to w viki świecenie poduszki ,centralny zamek od kierowcy,tuleje tylnego zawieszenia normalka:)troszkę to denerwujące ale wszystko rekompesuje zużycie ropki i odpalanie w mrozy
~adik
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Samochód ma już 14 lat dlatego drobiazgi się zdarzają, na razie miałem problemy z: pilotem, centralnym zamkiem, wyświetlaczem, pompką od spryskiwaczy.
~Michał
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
jest chodzi o drobiazgi to tak: zawodzi elektryka niestety czyli najczesciej el szyby, czesto puszcza klej na listwach na drzwiach oraz w zderzakach
Opel Vectra B Sedan