Oceny Opel Vectra B Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW 1995-1996

Najnowsze oceny Opel Vectra B Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW 1995-1996

3,5
~MarekŁowcaSzparek
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Ogólnie Vectra to przeciętne auto dla przeciętniaka. Nie miejcie do Siebie żalu że jeździcie tym samochodem, tylko do rządu że nie stać Was na lepszy. Jak byłem w Niemczech dookoła widziałem nowe A4ki. A tu widzę same Vectry i Astry. Jeśli chcesz jeździć samochodem w rozumieniu przemieszczać się to jest to bardzo dobry wybór. Silnik na pewno nie padnie, karoseria na pewno przerdzewieje, na naprawy wiele nie wydasz. Choć wiadomo... jak ktoś...
~ISUZU
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Podsumowując . Samochód z tym silnikiem jest bardzo ekonomiczny i niezawodny (nigdy mnie nie zawiódł) chociaż przydało by się mu kilka koni więcej. Części są tanie i ogólnie dostępne . Mam nadzieję że jeszcze posłuży mojej rodzinie przez kilka lat bo nie mam zamiaru zamieniać go na żaden inny.
~Mosfet
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Całokształt Słabo. Rdzewiejąca puszka, która ciągle się psuje i do tego klekocze, a oliwy do ognia dolewa brak mocy. Jednym słowem klapa. Panowie z opla coś się nie popisali. Nie po to kupiłem diesla, żeby dużo palił i do tego się psuł.
~pabelo
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Kupiłem to auto rok temu pozbywając sie golfa III z czego jestem bardzo zadowolony. Kupiłem auto z dość duzym przebiegiem jednak uwazam ze w przypadku disla jest to rozsądniejsze niz oszukiwać sie ze moje auto przejechało tylko np 120tys.Lepiej wiedzieć co sie ma i być przygotowanym na ewentualne naprawy a nie dziwić sie że coś sie popsuło pomomo ze nie powinno. No i paliwko, tez nie warto łać najtanszego syfu chociaz to nieskomplikowan...
~wojnarus
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
ogolnie auto jest ok. slabo zabezpieczona karoseria. szczegolnie nadkola i blotniki. tak jak inne nie jest pozbawione usterek. troche za duzo \"taniego\" plastiku na desce. w tej klasie, to troche gafa, no ale niema rzeczy idealnych.
~chudy1000@vp.pl
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Jeżeli wykonuje się czynności zalecane przez producenta wszystko jest OK,troszeczkę bym dodał do auta ale to ma jeździć , szkoda tylko ,że nie mogę kupić tego egz.nowego nie jeżdżę po serwisach i mechanikach kasujących za byle co, wszystko jest proste . i smieję się w zimę z dizli i niektórych benzyn użytkownicy tych silników wiedzą o czym mówię pozdrwaiam .
~sebol65
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Polecam to autko, chcialem kupic Vectre 1,6 16V, ale w tej samej cenie udalo mi sie kupic 1,7 TD i jestem z tego bardzo zadowolony, osiagi dosyc podobne, ta sama cena tylko ze silnik ekonomiczniejszy no i trwalszy :)
~Jarosz
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
bardzo dobry samochod, mam przejechane 290 tys z ciezka noga i z silnikiem, oprocz swiec zarowych, nie mam absolutnie zadnych problemow, podrozuje duzo w trasie, troche brakuje mocy ale jak podjezdzam pod dystrybutor to mi to rekompensuje, przewoze towar w mojej vectrze, czasami po 300-400 kilo i nigdy mnie nie zawiodla na trasie, polecam!
~Prezes69
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Furka jest niezla, dosc oszczedna, wada jej jest zbyt mala moc :( Generalnie w miescie to wystarcza w zupelnosci, jednak na trasie sa problemy z wyprzedzaniem - zwlaszcza jak sie jedzie w kilka osob. Czesci sa w dobrych cenach, problemu z zaopatrzeniem nie ma.
~pkrogi@eranet.pl
Sedan 1.7 TD 8V 82KM 60kW
Autem przejechaliśmy ponad 120 tyś w 3 lata i jest super, ekonomiczne komfortowe i niezawodne auto. Wsiada się i jedzie. Blachy ocynkowane, auto z Belgii, miało 6 lat gwarancji na perforacje. Polecam takie autko z czystym sumieniem, naprawdę dopracowane.
Opel Vectra B Sedan