Lista ocen Opel Vectra B Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW 1996-2000 (22) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Preccel
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
całkiem dobra lecz bliżej doskonałej, szybko chwyta pożądaną temperaturę (na parujące szyby polecam częstszą wymianę filtrów powietrza i to świetnie skutkuje - niestety niektórzy krytykując że często parują szyby o tym chyba zapominają a wystarczy co przegląd wymienić filtr i jest OK)
~paweł
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Nie mam klimy ale moja ocena to 5 ! A tym wszystkim którzy narzekają na wentylację radzę najpierw zacząć od wymiany filtrów kabinowego i pyłkowego w przypadku klimatyzacji ! Ludzie narzekają , że szyby im paruja a filtry mają czarne jak smoła !
~karan79@vp.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Jak na razie jedna usterka. Uszkodzeniu uległ rezystor dmuchawy, który kosztem 50zł naprawiłem we własnym zakresie. Co do sprawności klimatronica nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń.
~nasty@klub.chip.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Mój egzemplarz wyposażony był w automatyczną klimatyzację - wszystko bez zastrzeżeń. Jeśli ktoś życzy sobie saunę nie ma problemu :D Jak ktoś chce chłodek również bez problemu.
~yadwig@wp.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
W moim modelu dosc klopotliwa okazala sie wymiana chlodnicy do Klimy, no i oczywiscie wysoki koszt. Klima bardzo wydajna. w najgorszy upal zapewnia odpowiednia temperature wnetrza.
~misiek_rakieta@o2.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
w aucie tej klasy powinny być szyby lepiej dobijające światło, klima manualna daje radę, ale szczyt marzeń to nie jest, długo się nagrzewa gdy jest zimno
~Butcho
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Super mam nawet klimke i wszystko działa.Zimą nagrzewał troche wolniej niż niektóre auta ale ja zawsze jeżdze na 21C
~tomziom
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
zimom nagrzewa sie bardzo szybko doskonale grzeje jednak latem lipa zwlaszcza ze nie mam klimy
~Maciej z Gdyni
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Zawarłem kilka słow na ten temat powyżej, klimatronik spełnia swoją funkcję bez zarzutów...
~rakii@wp.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Ogrzewaqnie dobre, wentylacja słaba/parują szyby/,słabe nadmuchy poziom 3 i 4, klimatyzacja zawodna
Opel Vectra B Sedan