Lista ocen Opel Vectra B Sedan 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW 2000-2002 (12)

~Paweł
Sedan 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
Przejechałem już 40tys km wiec postanowiłem się podzielić wrażeniami. Mimo, że konstrukcja ma już 9 lat, na drodze autko wciąż się super prezentuje. Dodatkowo ma świetne nagłośnienie, wygodne siedzenia i super się prowadzi. Na długie trasy idealny. Byłoby 5 gdyby nie trudniejsze odpalanie w zimie, chyba kupię garaż ;)
3,2
~Adrian
Sedan 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
Spodziewałem się dużo więcej. Kupiłem auto zdecydowanie drożej niż średnia cena rynkowa ale w idealnym stanie. Sprowadzony z Francji, niski przebieg (190tys.) z książką serwisową. Lakier był idealny, ani grama rdzy. Pół roku byłem przeszczęśliwy. Pierwsza zima i początki korozji. Do tego szybko wybite zawieszenie, padł rozrusznik, czujnik ABS, pływak w baku, klimatyzacja w wilgotne dni dmuchała śmierdzącym powietrzem a na sam koniec padła...
~Dizelek
Sedan 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
dosc komfortowy samochod ,niezly wyglad dosc tani w utrzymaniu (ale tylko dizelek)bardzo wygodny na dluzsze trasy 125koni i wysoki moment obrotowy sprawia ze autko jest wmiare dynamiczne
4,1
~chyba zmiana
Sedan 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
Auto wygodne dobrze się prowadzi silnik trochę mułowaty ale daję rade, jedyny problem w tych autach to korozja. Bez poważnych awarii ani denerwujących usterek. W wersji CDX mam bogatsze wyposażenie oraz jakość wykonania niż w niejednym nowym aucie.
2,9
~ROBCIO
Sedan 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
diesel taki sobie lubi opieke warsztatu ,mała kabina jak na te klase -wieksze bylo mondeo ,,podobnie jak w fordzie problemy z KOROZJĄ ,.......WSZYSTKO TAKIE SOBIE ,BEZ REWELACJI
3,7
~czaja
Sedan 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
Ogolnie samochod mimo swoich lat ladnie sie prezentuje, gdyby nie pompa paliwa to byloby super
~paweljerominow@onet.eu
Sedan 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
mam vectre z 2001 w pełnym wyposażeniu. ciekawe czy ktoś za cenę opla kupi ,,niezawodnego\'\'pasata. VECTRA bardzo dobry samochód za rozsądne pieniądze. (Stosunek jakość/cena)
3,4
~j
Sedan 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
Po mieście jeździ się bardzo źle, ciężki samochód z dużą turbo dziurą. Za miastem najlepiej na autostradzie istna poezja, cisza, pewność prowadzenia, przy średniej 150/godz zużywa 7 l. ropy przy pełnym obciążeniuz "boxem" na dachu i nadal można słuchać bez problemu b. dobrego radia
~Krystian
Sedan 2.2 DTI 16V ECOTEC 125KM 92kW
Samochód doskonale sprawdza się jak na \'\'polskie warunki-tzn.mało pali dając w zamian doskonałem osiągi.ponadto posiada dośc dobre wyposażenie jak na auto tej klasy
~smoked@o2.pl
Opel Vectra B Sedan