Lista ocen Opel Vectra B (195)

~Miloseq
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Jeśli chodzi o silnik, jest to jednostka bardzo dobra. Przynajmniej dla mnie. Autem zrobiłem 30 000 km w ciągu roku. Żadnych problemów, gdy o serce samochodu się dba i wymienia regularnie wszystkie płyny i filtry to się odwdzięczy ;-) (Silnik)
~1981Lukasz
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Autko sprawuje się idealnie, jeżdzę nim dwa lata, polecam wszystkim allegorwiczom i nie tylko do zakupu tego auta. Klasa średnia też ma tu swoje co nie co do pokazania. Podróżuje się wygodnie.
~banita
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
mialem wiele samochodow - nie chce robic antyreklamy, ale zakup pierwszej vectry sprawil, ze moj portfel zaczal odpoczywac - kolejny zakup to wersja B. Jestem bardzo zadowolony - samochod sprowadzany - moje wizyty u mechanika wykazuja, ze od fabryki praktycznie nie bylo nic robione poza sprawami eksploatacyjnymi. Kolejny zakup to pewnie bedzie tez opel - moze VW
3,6
~Tychy
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
fajne rodzinne autko, atrakcyjny wyglad pomimo tylu lat, komfortowe, z wiekszym silnikiem napewno lepsze pod wzgledem jazdy
~zeus@w.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
DObrze sie prowadzi i bezpiecznie abs serwo 2pp 195km/h(na LPG) jednak pewien niedosyt pozostaje-rozwiązał by to silniczek np 2.0. Szczerze i otwarzcie polecam to auto! jest poprostu nie "dozarżnięcia"
~biskup
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
za mało koników,choć jest bardzo zrywny,ojciec ma forda escorta 90 koni,i na starcie niema szans. (Silnik)
~andrzej konik nakło
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
jak na ten silnik to super przyspieszenie a elastycznosc niema rownych sobie w autach tej klasy (Silnik)
~A1
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Lubię ten samochód - ma piękną ( dla mnie ) sylwetę. Ma wady ale da się z nimi żyć.
~LukSky
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Doskonałe Piękne Auto z bardzo dobrym silnikiem i niską ceną części szkoda że już takich nie robią
~radek.dramiński@onet.eu
za całokształt daje 6!!!Super wkomponowane lusterka.Posiadam wersje