Lista ocen Opel Vectra B (374)

3,5
~grzegorzd@vp.pl
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
po 1 roku walczyłem z korozją - niestety zdarzyło sie tu i ówdzie. Zawieszenie przód i tył - nowe. Polscy mechanicy są cudowni ( inaczej) a do wymiany na teraz: pasek klinowy ( piszczy jak zimny) tarcze tył ( korozja) podwozie do czyszczenia i konserwacji.
3,4
~macias79@wp.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Moja Vectra to złom. Powinienem napisać przy sprzedaży, że to rocznik 1997/2006, gdyż wymieniłem ponad połowę auta rok temu a u mechanika powinienem dostać złotą kartę.
~viwaro
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Auto wypada ogólnie dobrze, jest trwałe i wygodne, opinie pewnie będą podzielone (pewnie trafiłem dobry egzemplarz, lub kupiłem od dbającego właściciela lub wszystko przede mną). Kupiłem bo myślałem że jak ma się psuć to niech się psuje "Niemiecki" - tanie części łatwo go odsprzedać - ale zostawiam go nie jest uciążliwy. Polecam to auto ale z lepszym wyposażeniem.
~AREK
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
AUTO DLA RODZINY,WYGODNE,CICHE,BEZPIECZNE ZAWIESZENIE,DOBRE OSIAGI,DOBRE WYPOSAZENIE WERSJA CD,SYLWETKA NADAL ATRAKCYJNA MIMO UPLYWU LAT,WNETRZE PRZYJEMNE DLA OKA,MATERIALY DOBREJ JAKOSCI
~alewicki@gazeta.pl
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
Ocena mówi za siebie. Jestem po prostu bardzo zadowolony.
~Karolo
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Naprawdę polecam to auto. To stosunkowo tanie auto rodzinne. Silnik ma 170000 km przebiegu, a chodzi równo i cicho. Poprostu zależy kto użytkuje to auto. Ja osobiście polecam Vectry B po 1999 r, ponieważ przeszły facelifting w którym poprawiono wady Vectr produkowanych od 1996r.
2,6
~Mariusz
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Na tym modelu zakończyłem moja przygodę z oplem. Moja astra I z silnikiem 1.6 8v była super. Nic się nie psuło, jeździłem 5 lat, sprzedałem i widzę, ze auto nadal śmiga po drodze. Vectra to najgorszy koszmar, nikomu nie polecam.
~HARNAŚ
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Nie ma się tu co rozwodzić, wszystko jest opisane niżej.
~Zenoooon
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Auto oceniam tragicznie. Wcześniej jeździłem Citroenem Xantia ale kolizja i uszkodzenia Xantii zmusiły mnie do kupna następnego samochodu. Wybór padł na nieszczęsnego Opla Vectre. Samochód ładnie się prezentuje ale użytkując trzy lata ten wynalazek to samochód jest tragicznie wykonany. Mnóstwo psujących się pierdół, olejożerny silnik, rozbudowane i delikatne zawieszenie. Xantia na hydropneumatycznym zawieszeniu była o wiele mniej awaryjnym...
Dziennik kosztów dla Opel Vectra B
6,7
8,1
9,6
~tommilan@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Ogólnie auto godne polecenia, trzeba uważać na mocno wysłużone egzemplarze bo będą się sypać. Najsłabszym elementem tego samochodu jest KOROZJA !!!