Lista ocen Opel Vectra B (88)

~Grzegorz64
Sedan 2.5 V6 170KM 125kW
To mój pierwszy i ostatni Opel, ponieważ kwestia jakości i niezawodności samochodu ma dla mnie pierwszorzędne znaczenie. Ktoś może powiedzieć, że może miałem pecha przy zakupie danego egzemplarza - początkowo też tak myślałem - ale przy prawie każdej naprawie diagnoza defektu trwała kilka sekund i zawsze była trafna - po prostu mechanicy byli już oswojeni z tymi defektami. Sami niekiedy komentowali jakość rozwiązań lub uzytych materiałów -...
2,9
~Marcin Szczecin
Sedan 2.5 V6 170KM 125kW
daje dużo adrenaliny - niestety nie ze względu na osiągi a awaryjność -nigy nie wiesz czy dojedziesz do celu i ile będzie kosztować holowanie i naprawa jeżeli tak jak mnie skusiła cie cena opla - NIE KUPUJ NIE KUPUJ NIE KUPUJ ta cena jest czymś uwarunkowana, nie wiesz ,że kupujesz auto w kredycie 50/50 placisz za auto 10tys a potem drugie tyle wsadzasz w naprawy, po czym auto sprzedajesz
~Przedstawiciel handlowy
Sedan 2.5 V6 170KM 125kW
Samochód kupiłem jak miał przejechane 197 000km a jak go sprzedawałem to 280 000 km i w tym okresie nie działo się nic z silnikiem tylko filtry i oleje zmieniałem. Był tylko jeden defekt w tym samochodzie mianowicie działo się coś z temperaturą silnika, wychodził jakiś błąd i wskazówka temperatury szła w czerwone pole a nic się nie gotowało w rzeczywistości(tylko jak klimatyzacja była włączona).Problem ten występował przy jeździe z prędkością... (Silnik)
~dk21@o2.pl
Kombi 2.5 V6 170KM 125kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z auta. W niektórych ocenach dałbym badzo dobry - gdyby taki był przewidziany. Ocena "doskonale", to dla mnie raczej ideał.
~Patin
Hatchback 2.5 V6 170KM 125kW
silnik oszczędny jak na tę pojemność i moc, auto genialnie przyspiesza, piękny dźwięk, na trasę świetny samochód niestety po mieście nie będzie oszczędny (Silnik)
~hwwd
Kombi 2.5 V6 170KM 125kW
Silnik w połaczeniu ze skrzynią automatyczna w dolnym zakresie obrotów dość ospały po przekroczeniu 3000 tys juz jest ok. (Silnik)
3,2
~Tomek
Sedan 2.5 V6 170KM 125kW
samochód wygodny, dynamiczny, jeśli chodzi o max prędkości to na polskich drogach nikt nie odjedzie. Przy tym szokująco małe zużycie paliwa (moim zdaniem). Natomiast niezawodność żadna. Wcześniej 3 lata miałem Vectrę 2.0 benzyna i było dużo lepiej a osiągi niewiele gorsze. Teraz mamy w firmie 2 Vectry 2,5l i moje uwagi odnoszą się do obu. Reasumując więcej Opli nie chcemy.
~Piotr Jonkowski
Sedan 2.5 V6 170KM 125kW
Bardzo dobry samochód, mocny silnik , umiarkowane zużycie paliwa, bogate wyposażenie
~dykman@wp.pl
Sedan 2.5 V6 170KM 125kW
Ogólnie bardzo dobre , ładne i funkcjonalne auto jak na lata produkcji. Za jedyną wadą można uważać słabą perforację blachy. Przynajmniej w moim egzemplarzu drobne korozje po 7 latach???
2,5
~axe
Sedan 2.5 V6 170KM 125kW
Jak za taki samochod to spodziewalem sie dobrego solidnego wykonania a dostalem Skarbonke w ktora wywalilem 20 tys w ciagu 1.5 roku (z kosztem paliwa) NIGDY WIECEJ NIE KUPIE OPLA !!!