Lista ocen Opel Vectra B (88)

3,8
~michal_warszawa
Kombi 2.5 V6 170KM 125kW
Polecam samochód wszystkim, którzy się zastanawiają. Spotkałem się z opinią, że dla Vectry B tylko 2,5 V6. Zgadzam się. Zapas mocy, wrażenia z jazdy, kultura pracy w pełni wynagradzają wysokie koszty serwisu itd. Wersja CDX - nie trzeba niczego więcej. Bardzo dużo systemów bezpieczeństwa, dużo rzeczy poprawiających komfort jazdy, jest praktycznie wszystko. Jestem na tak :)
~PytkoX25XE
Sedan 2.5 V6 170KM 125kW
Jak na 13 letniego Opla jest więcej niż dobrze, i lepiej niż się spodziewałem. Gdybym miał komuś polecić ten samochód - z pewnością bym to zrobił, to już druga Vectra B w rodzinie i kolejna, która się dobrze spisuje.
3,4
~Adam
Hatchback 2.5 V6 170KM 125kW
Samochód dość duży i przestronny, przy silniku V6 całkiem żwawy, fajnie się zbiera, nie ma problemów na trasie z tzw TIRami. Części nie są wybitnie drogie no chyba, że dobieramy się do silnika i jego okolic, wtedy koszta rosną przynajmniej jeśli chodzi o V6. Jeśli ktoś się decyduje na ten samochód warto szukać zadbanego egzemplarza i nie szczędzić na mechanikach przy jego sprawdzaniu, niestety i to nie daje 100% gwarancji na to że będziemy...
3,5
~crovv
Sedan 2.5 V6 170KM 125kW
Jest źle. Raz w miesiacu pakujesz w auto przynajmniej 300/350 zł. I to sa drobne sprawy, a to zawieszenie a to wydech a to znowu cos przy silniku. A to wymiana kabli i tak bez końca. W ciągu roku wydałem ponad 3k. Dmuchawa z wentylatora padła, uzywka allegro 250 zł wymiana 100 zł. No i rdza. Auto myte, dbane ale ciagle cos sie sypie. Nawet wersje 2000 niebite maja ten problem.
~GrzegorzP
Sedan 2.5 V6 170KM 125kW
Samochód naprawdę godny polecenia, 2 lata i żadnej awarii na drodze, 170 km daje dużą radość z jazdy. Wersja CDX i więcej nie trzeba: 4 el szyby, podgrzewane i elektryczne lusterka, climatronic, tapicerka welurowa, tempomat, elektryczny szyberdach, 4 poduszki, sterowanie radia z kierownicy. Zawieszenie mogło by być odrobinę twardsze, rocznik 97 więc jeszcze nie ocynk, pojawiły się drobne ślady rdzy w rogach drzwi oraz na nadkolu.
~k1arol
Kombi 2.5 V6 170KM 125kW
Uważam, że warto brać pod uwagę zakup tego modelu (małe pieniądze dobre wyposażenie jak na rocznik 1998). Auto duże = bezpieczne (jest trochę blachy do gięcia). Mam 4 poduszki, ABS i kontrolę trakcji. Polecam, rodzinom i osobą aktywnie spędzającym czas wolny (można złożyć tylne oparcia (dzielona asymetrycznie) i włożyć narty lub rower).
~Oliwek
Sedan 2.5 V6 170KM 125kW
Myślę ze jest to auto które daje dużo frajdy z jazdy, i jeśli ktoś ceni sobie nie to żeby kupić auto do wydurniania się na drogach i pokazywania kto jest mistrzem prostej, a to żeby mieć duże i bezpieczne auto, to jest do bdb wybór.
Kombi 2.5 V6 170KM 125kW
Ja to moje auto oceniam na 5! Jestem bardzo zadowolony i mam nadzieje, ze to sie nie zmieni. Generalnie polecam ludziom lubiacym bez wielkiego rozglosu jezdzic szybkim samochodem. Widok chlopakow w tuningowanych Golfach i beemkach wyprzedzanych przez zwyklego \"kombiaka\" - bezcenne ;)
~Piotr Vectra B 2,5 v6 kombi
Kombi 2.5 V6 170KM 125kW
fajne autko rodzinne wersje dla siebie znajda ludzie ktorzy nie lubia za duzo wydawac jak i ci ktorzy lubia dynamiczna i szybka jazde kazdy znajdzie cos dla siebie
Dziennik kosztów dla Opel Vectra B
6,7
8,1
9,6
4,1
~Zegarmistrz
Kombi 2.5 V6 170KM 125kW
Jestem bardzo zadowolony - i jak jadę i jak ją oglądam. Czarne kombi sport z beżową skórą w środku - ona jest po prostu piękna.