Lista ocen Opel Vectra B (195)

~ZYGA
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
uważam że w kwotach w jakich obecnie można zakupić Vectre B nie ma co narzekać większość samochodów posiada elektrykę szyb, klimatyzacje itp
~Jony
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Mocy się nie zazna. 75km to troszkę za mało, choć jakoś se radzi. Za to silnik chodzi w miarę cicho, słychać go po przekroczeniu 110km/h (Silnik)
~artur
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
nie jeżdze tym autem zbyt długo a pare usterek miałem. wymieniłem nubire na vectre bo miałem dość wizyt w serwisie i niestety wydaje się, że zmieniłem tylko adres serwisu a wizyty i tak będą częste. jeżdzi się jednak wygodnie, a wygląd vectry b jeszcze długo będzie przyjemny dla oka( te lusterka)
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Autko ciche , silnik mimo malej mocy pozwala na normalne poruszanie sie w ruchu miejskim i pozamiejskim . (Silnik)
~wasyl73
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
W tej klasie i za tą cenę - dobra oferta. Bardzo dobry silnik, przestronność, bogate wyposażenie, dobra niezawodność, niedrogie części i serwis.
~Piotr N. z Warszawy
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Pomijając usterki wymienione w p.11 auto jest naprawdę sympatyczne i przyjemnie się prowadzi (nie dotyczy kierowców z zacięciem sportowym). Bardzo dobrze spełnia rolę auta rodzinnego, ma wiele praktycznych schowków a zwłaszcza w bagażniku. Wnętrze jest wykonane z materiałów wysokiej jakości, niedostarczających po dwóch latach eksploatacji dodatkowych doznań w postaci trzeszczących plastików itp.
~Janusz
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Autko o ładnym kształcie (zwłaszcza wyprowadzenie lusterk) i przestronnym wnątrzu. Całkiem nieźle radzi sobie na polskich drogach. Narzekać można jedynie nie pukanie i skrzypienie w tylnym zawieszeniu. Spalanie całkiem przyzwoite jak na auto tej masy. Polecam osobom, dla których jazda ma być przyjemnością. Części - w porównaniu vw są tanie.
3,6
~Mat
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Twarde żle zestrojone zawieszenie, usterki w instalacji elektrycznej,przy otwartych oknach trzaski,dobry układ hamulcowy, wygodny i przestronny, tani w utrzymaniu (pod warunkiem że nie korzystasz z ASO),dobra dostępność części zamiennych,polecam założenie instalacji LPG z sekwencyjnym wtryskiem paliwa,
~ANDRZEJ
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Auto dla kierowcy który ceni ekonomiczność, niezawodność oraz komfort który na pewno zapewni OPEL VECTRA polecam silnik 8 zaworowy nie bierze oleju i jest mniej awaryjny niż 16zaworowy.
3,7
~devilek
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Posiadam wersje 1.6 (75KM). Silnik słaby, cieżko radzi sobie z autem tymbardziej w pełni obciążonym. Skłania raczej to spokojnej rodzinnej jazdy, bo nic więcej nie potrafi pokazać. (Silnik)