Lista ocen Opel Vectra B (374)

3,7
~TomekF
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Kupiłem od pierwszego właściciela, serwisowany w ASO - 80000 przebiegu. I takie kupowanie chyba ma sens. Auto mnie negatywnie nie zaskoczyło. Dobrze wykonane , dobry silnik i niezawodne. Myślę o czymś nowym ale żal mi się rozstawać z tym egzemplarzem. Chyba jeszcze nim pojeżdżę. Zasługuje na to.
4,1
~Shanks
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Ogólnie więcej mówi za niż przeciw auto daje sobie radę w ruchu miejskim jest zrywne i potrafi przewieźć sporo bagażu no i najważniejsze spełnia swoje przeznaczenie czyli dowozi z punku A do punktu B i nie płacze nonstop po drodze o jakiś usterkach :)
~B2rt3k
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
Wizualnie chyba zawsze to auto będzie mi się podobało mimo upływu lat. Auto bardzo popularne i lubiane.
~ROLAND
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
W 1999r. Vectra przeszła gruntowny face lifting. Między innymi zmieniono kratkę wlotu powietrza,nadano nowy kształt zderzakom i reflektorom. Zamontowano nowe przednie fotele z zagłówkami chroniącymi przed urazami w czasie kolizji, dokonano modernizacji zawieszenia oraz lepiej zabezpieczono auto przed korozją. Wzbogacono też kolorystykę tapicerek i wnętrza oraz podwyższono standard wyposażenia.
~kamil - kamiollos@o2.pl
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
Silnik sprawuje sie dobrze narazie sie nie poci i nie ma utraty mocy chociaz wlozyłem do niego gaz, oczywiscie sekwencje narazie jezt ok (10-11 l gazu w miescie) jak na te gabarety wysrarczająca moc pilnujcie paska rozrządu ( szkoda ze opel nie wypuscil tych modeli na łancuszku ) narazie nie mam zastrzezeń do (Silnik)
~Kabanix
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
Auto bardzo ładne. Sylwetka zgrabna dynamiczna. osobiście uwazam że vectra po lifcie jest ładniejsza niz wszytkie passaty i tym podobne. passat to taki nieociosany klocek. vectra zgrabnie łączy dynamiczna linie z ładnymi okrągłościami.
~Elwar
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Silnik x18xe1 pracuje bardzo cicho i równo. Miałem problem z zaworem EGR. Od nowości był ten problem zawór wymieniłem zaraz jak skończyła się gwarancja. Serwis nie poradził sobie z usterką. Wogóle nie potrafił zdiagnozować, że chodzi o źle pracujący zawór EGR. Chcieli wymieniać koło talerzowe mechanizmu różnicowego, później wszystkie poduszki itd... Całe szczęście, że skończyła się gwarancja i wymieniłem we własnym zakresie. Pozatym rolki... (Silnik)
~redo
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
Samochód wypada bardzo poprawnie w swojej klasie. Jest tani w utrzymaniu. Wygląda ciągle elegancko. Dobre auto zarówno dla samotnego studenta jak i 5 osobowej rodziny.
~krzysiogrubasek
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
Opel to auto dla rodzin z małą ilością gotówki przy zakupie. Ta taniość zakupowa przekłada się niestety na niezawodność. Ja byłem zadowolony z auta dopóki nie kupiłem forda. Czar Opla zniknął. Nowe Ople rażą tandetą materiałów i wykonania. Opel Vectra B kombi jest dla niewymagających ludzi chcących mieć dość wygodne rodzinne auto biorących pod rozwagę wszelkie naprawy. Można trafić dobre egzemplarze ale należy bardzo szczegółowo...
3,4
~gesi, refrigeration@wp.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
mimo problemów auto jest niezawodne. na 100 wyjazdów (długich tras) zawiedzie 1-2. to bardzo mało jak na ten przebieg. trzeba dbac o olej (leje syntetyk), paliwo (98) i nei zazynać (jeżdzę max 140km/h). jest OK. auto wygodne.