Lista ocen Opel Vectra B (350)

~Kubaos20@op.pl
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Ogólnie "piątka" w pełni zasłużona. Kilka niedociągnięć nadrabia ekonomicznym silnikiem, komfortowym zawieszeniem, przestronnością wnętrza (nawet bagażnika 500l ) i bardzo udaną, dynamiczną stylistyką która wyróżnia Viki z tłumu...
4,1
~Artur
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Niezwykle przyjemny w prowadzeniu. Paliwożerny, ale tani w częściach. Mało awaryjny i solidnie wykonany. Denerwują jednak niedociągnięcia projektowe (których nie było w posiadanej przeze mnie wcześniej Nubirze). Mimo to oceniam go trochę lepiej od Nubiry.
~ariellicha@o2.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Bardzo obawiałem sie opla.Nasłuchałem sie różnych bardzo złych opinii na jego temat. Gdyby nie słaba blacha, to 100 razy bardziej bym wolał opla od np.Audi czy Volkswagena. Ostatnio jeżdziłem passatem z 2000 roku-samochód 2xdroższy, a komfort podróżowania duuużo gorszy.
3,2
~i2ms@tlen.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Dobre auto na nasze "drogi", ładnie się prezentuje, jeste jednak zbyt kosztowne w utrzymaniu. Można taniej.
~Cezary
Hatchback 2.0 i 16V 136KM 100kW
Moje pierwsze auto. Nieźle wyposażony egzemplarz, m. in. klima, elektryka i kontrola trakcji. Żadnych poważnych awarii przez cały okres użytkowania - parę drobiazgów które usunąłem bezproblemowo samemu. Części tanie, nawet renomowanych producentów. Minusem jest korozja która zjada auto w zastraszającym tempie.
3,6
~Przemysław
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
pomiedzy 3 a 4.Dam ocene dobrą gdyż wiedzialem co kupuję i powaznych usterek nie mialem.
~saper
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Bardzo ładnie pracuje w zakresie 3-5 tys obr.Spokojna jazda i niskie zużycie do 3 tys. Cicha praca. (Silnik)
~Krzysztof
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Niezły samochód dla rodziny. Dobre osiągi i dynamika przy niewielkim zużyciu paliwa jak na tą masę i silnik. Przy systematycznych serwisach wszyscy pownni być zadowoleni z użytkowania go.
~driko111@wp.pl
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
fajny samochód, godny polecenia szczególnie taki jak mój dość dobrze wyposażony: 2xairbag, TC, ABS, klima, elektryczne szyby i lusterka
2,7
~olo
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Opel to nie samochód to złom, już miałem nadzieję, że ta gówniana firma upadnie podczas kryzysu. Niestety miałem dwa Ople Kadeta i teraz Vectrę (nie wiem co mnie skusiło po Kadecie jeszcze raz na gnijącego Opla), chyba tylko to, że VW też okazał się przereklamowaną marką. Zawsze podobały mi się Ople bo miały ładne sylwetki nadwozia (większość modeli), ale wygląd to nie wszystko. Ogólnie radzę dać sobie spokój z tą marką.