Lista ocen Opel Vectra C Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW 2002-2005 (29) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Klimatyzacja jest bardzo wydajna. W wersji automatycznej spisuje się bez zarzutu. Duże pokrętło na panelu klimatyzacji po zakupie nie sprawowało się dobrze. Nastawy \"przeskakiwały\" chaotycznie podczas kręcenia pokrętłem. Można to naprawić samemu bardzo łatwo. Wskazówek trzeba szukać na forach poświęconych Vectrze. Aha - musiałem wymienić wkład do termostatu (całkowity koszt - 80 PLN). No i jeszcze jedno - zaczyna hałasować wentylator...
~Mario gliwice
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Jest naprawde na odpowiednim poziomie. Mi osobiscie brakuje podgrzewania przedniej szyby ale nawiewy dają rade. Brat mial problem z rezystorem od nawiewu takie tam pod schowkiem ale sam wymienił tak ze da sie i koszt 100zl. No ja mam problem ze sterowaniem temperatury chodzi o pokrętło skacze o 2 3 pozycje no potencjometr trzeba wymienic panel sterowania. Ale tez koszt ok 200zl
~Zawiedziony miłośnik Vectry C
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Dobrze, jeśli korzystamy z klimatyzacji przez cały rok. Jeśli jedziemy zimą z pięcioma osobami w aucie (kierowca + czterech pasażerów) to klimatyzacja włączona, siła nawiewu na 3 i włączone ogrzewanie tylnej szyby. A podróżując w pojedynkę lub z jednym pasażerem jest OK.
~JARO
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
W zimie jeszcze nie sprawdzałem. W lecie i jesieni nie mam zastrzeżeń. klima skutecznie zwalcza wszystkie zaparowania. Fajne rozwiązanie podgrzewana przednia szyba ale poprzez nadmuch ciepłego powietrza.
~wilczur
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
zimą troche trwa porządne nagrzanie auta... klima bardzo bardzo wydajna, latem zgasi pożar, aż Żona marudzi że lodówa momentalna;)...nawiewy przod tył dobrze usytuowane..ogolnie rewelacja...
~Lolek72
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
W zimie szybko grzeje,plus za nawiew na tył.W lecie klima działa bez zarzutów.Trzeba poświęcić kilka minut na naukę obsługi ,zresztą jak w każdym samochodzie.
~Rafo 69
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Dwustrefowa klima daje radę nawet w upalne dni. Dodatkowy nawiew na tył,pasażerowie chwalą.Jak trzeba to chłodzi i jak trzeba to dobrze grzeje.
~Naiwniak dający się nabrać na wygląd i bajery
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Przy jeździe w pojedynkę jest bardzo dobrze - przy czterech osobach klima na 3 i ogrzewanie tylnej szyby cały czas.
~Kozionek
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
moje 1.8 zimą błyskawicznie się rozgrzewa, dodatkowe podgrzewane fotele również szybko się nagrzewają uważa że jest naprawdę dobrze:)
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
8,8