Lista ocen Opel Vectra C Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW 2002-2005 (28) - Widoczność

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mario gliwice
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Jest wszystko tak jak powinno. Mam viki w sedanie. I denerwuje ten brak wycieraczki z tyłu... ale wiem... moje poprzednie auta chetchbeki i przyzwyczailem sie do wycieraczki. No podgrzewane lusterka robią robote. A i mam rolety na tyne szyby no jest opcja na wypasie.
~Michał
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Do tyłu (wersja liftback) jest kiepsko. Należy szczególnie uważać przy manewrach na parkingach. Do przodu jest nieźle, choć przedni słupek ogranicza dość mocno pole widzenia. Plus za dobre lusterka boczne, szczególnie lewe.
~A vectra
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
W aucie siedzi sie raczej dosyc nisko,tylnia lina auta opada,ogranicza wodocznosc,ale idzie przywyknąc( za to wyglada swietnie,vectre sprzedalem 4 lata temu,byla w najlepszym kolorze nocturno blue)
~Kozionek
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
no tu mogło by być lepiej niestety pochylona tylna szyba plus małe szybeczki boczne nie ułatwiają zadania, ale jak się ma czujniki(ja mam) i to przestaje przeszkadzać:)
~Kozionek
~Święty
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Nie jest źle. Trochę za szerokie słupki przednie myślę, czasmi to przeszkadza, a do tyłu to trzeba się "nauczyć" kożystać z lusterek;)
~Kamcio559
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Na początku miałem problem z oswojeniem się do tego auta ponieważ nie ma takiej dobrej widoczności przy cofaniu ale już się przyzwyczaiłem.
~JARO
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Ogólnie dobra. Ale podczas cofania potrzeba liczyć na czyjniki parkowania albo zaufaną osobę. Bagażnik skutecznie zaciera granicę tyłu samochodu.
~Zawiedziony miłośnik Vectry C
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Nie ma problemu z parkowaniem, nawet na ciasnych parkingach. Widoczność do przodu czy do tyłu jest bardzo dobra.
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
8,8
10,8
~Rafo 69
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Nie mam z tym problemów.Wcześniej jeżdziłem Kombi też bez problemów.Wystarczy tylko wyczuć auto i jest ok.
Opel Vectra C Hatchback