Lista ocen Opel Vectra C Hatchback 1.8 ECOTEC 140KM 103kW 2005-2008 (10) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Majda
Hatchback 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Wyciszenie jest dobre lecz nie idealne, chociaż na samochód klasy średniej jest i tak niebotycznie ciche ponieważ w mieście nic nie słychać ( czasami jak stoję dłuższy czas na światłach mam wrażenie że zgasł silnik) w trasie troszeczkę jest głośny przy 140km/h lecz po przyśpieszeniu się wycisza aż do 200km/h(trasa Polska-Anglia), po przekroczeniu 210km/h zaczyna wibrować lecz co można poradzić jak w specyfikacji jest podana ta prędkość jako...
~a.zawodny@interia.pl
Hatchback 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
W aucie jest zawsze cicho na zewnątrz może się odbywać koncert kapeli rockowej a w aucie będzie on ledwo słyszalny, silnik nawet na wysokich obrotach nie jest mocno dokuczliwy a gdy prędkość obrotowa wzrasta to przy ok 4 tys obrotów reaguje fabryczne aucie i automatycznie minimalnie podgłaśnia sprzęt grający w aucie umiejętnie maskując dźwięki silnika
~Rysiek
Hatchback 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Myślę, że to jest mocna strona Vectry. Dużo jeździłem w trasach i komfort jazdy (związany właśnie z wyciszeniem) jest moim zdaniem wysoki. Nawet przy prędkościach autostradowych ~150km/h w kabinie można normalnie rozmawiać i podróż nie jest męcząca
~andy84
Hatchback 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Jak już wspomniałem...lubię słyszeć, że coś pracuje pod maską samochodu, aczkolwiek niektórzy mogliby mieć z tym problemy.
~Janek
Hatchback 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Daje tylko 4 za hałas silnika przy śrenich prędkościach , ale małe szumy powietrza, przy 220 km/h :) pozwalają jako tako rozmawiać.
~flat532
Hatchback 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Wyciszenie dobre . silnik bardzo ładnie wyciszony do duzych predkosci. W moim wypadku jedynie słychać opony.
~benek
Hatchback 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
zależy z jakiego samochodu się przesiadasz,według mnie jest dobrze
~kiwi1515@op.pl
Hatchback 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Niestety te opony - zaczyna słychać po przejechaniu ok. 30.000 km.
~Marek Wołk
Hatchback 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
nie specjalnie oczekuje i nie mam zdania
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C Hatchback 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
8,4
~Marek
Hatchback 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Mogłoby być lepiej. Słychać szum tylnych kół.
Opel Vectra C Hatchback