Oceny Opel Vectra C Kombi 1.9 CDTI 120KM 88kW 2004-2005

Opel Vectra C Kombi 1.9 CDTI 120KM 88kW 2004-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Vectra C Kombi 1.9 CDTI 120KM 88kW 2004-2005

~Opel od 2012 r
Kombi 1.9 CDTI 120KM 88kW
Samochód nie do zdarcia. W rodzinie od 2 właściciela :) łącznie przejechane 250 tyś kilometrów. Zrobiona 2 masa przy 200 Tyś. Z Ogólnie autko dobrze się prowadzi, wygodne i dużo miejsca. Przy zakupie sprawdzać DPF, wtyczki od wtrysków, uszczelkę pod kolektorem oraz wiatrak od nawiewu. Eksploatacja bardzo tania :) szkoda, że już nie dostanę nowszej wersji tego samochodu :)
~Marzec
Kombi 1.9 CDTI 120KM 88kW
Bardzo dobre auto za rozsądne pieniądze, ale jeżeli nie stać was na dobry serwis przynajmniej raz w roku, już planujecie gdzie tu wyciąć DPF czy zaspawać dwu masa to auto nie dla was. Vectra lubi dobry olej filtry ( dajcie sobie spokój z Hartem Kraftem czy AD).
~k.dybek
Kombi 1.9 CDTI 120KM 88kW
Według mojej oceny Vectra C z silnikiem CDTI bez FAP-a w dzisiejszych czasach to dobre auto jest bardzo ekonomiczne komfortowe a zarazem przestronne. Idealne na wypady poza miasto, choć użytkowane w mieście nie sprawiło również większych problemów.
~Mantek 72
Kombi 1.9 CDTI 120KM 88kW
Prawie wszystkie modele 1.9 CDTI Problemy z zaworem EGR i skrzynią biegów tzw.Chaczenie przy zmianie biegów ale chodzi tu tylko o pierwszy wypust Opla z silnikiem 1.9 CDTI.Oprócz sprzęgła i dwumasy reszta części w dość przyzwoitych cenach.Ekonomiczny jeśli chodzi o spalanie i utrzymanie.
~Mikołaj
Kombi 1.9 CDTI 120KM 88kW
OK !.FURA,ŻE GAŁY LUDZIOM WYŁAŻĄ JAK PODJEŻDŻAM ,ZWŁASZCZA POD JAKIŚ Blok Osiedlowy,GDZIE SIEDZĄ "Tubylcy"z rentą,mocherowe berety i inne stwory..
4,1
~miku02
Kombi 1.9 CDTI 120KM 88kW
fajny samóchud dla rodziny, bardzo wygodny na dalekie trasy dla kierowcy jak i dla pasażerów.

Usterki Opel Vectra C

Opel Vectra C – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~gall.wa
Kombi 1.9 CDTI 120KM 88kW
Ogólnie jestem posiadaczem niecałe 2 lata i jestem bardzo zadowolony z Vectry i polecam http://www.vectraklub.pl/
~komzel
Kombi 1.9 CDTI 120KM 88kW
Auto duże, ekonomiczne, idealne na długie trasy, w mieście ze względu na swoje gabaryty mogą pojawić sie trudności z parkowaniem ale coś za coś.
~Marek
Kombi 1.9 CDTI 120KM 88kW
Mam rocznik 2007, ale nie da się takiego wybrać w polu rocznik.
~fajcik29
Opel Vectra C Kombi