Lista ocen Opel Vectra C Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW 2005-2008 (37) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MOTOMAN
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Żałosny serwis w Warszawie!!! naprawa się przedłuża bo nie mieli części, a samochód zastępczy owszem ale za 120 zł/doba za Corse :)Uważam że nie najlepsza opinia dot. Opla bierze się właśnie z obsługi klienta w serwisie bo same samochody są porównywalne z innymi, ale jak po zakupie Forda Fiesty, a następnie stłuczce można liczyć od Forda na samochód zastępczy to klienci Opla mogą czuć się dużo gorsi. A ja myślałem że podejście KLIENT NASZ CHAM...
~abc
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Kupiłem auto z dość dużym przebiegiem. Od razu zacząłem lać Vervę. Po pierwszym zalaniu paliwo chyba rozpuściło osady i zatkał się wtryskiwacz (naprawa 230zł). Chyba poprzedni właściciel lał pewnie zwykłe paliwo... Do CDTI nadaje się tylko paliwo lepszej jakości. No i ostatnio padł mi alternator (naprawa 700zł). No i znów zatkany wtrysk. Naprawa 80zł. Zakup nowego czujnika parkowania z wymianą 150zł Termostat 300zł. itd,...
~Piotr
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Nie wliczam dwumasy i egieeru itp. To w każdym nowoczesnym dieslu będzie się psuło. Odpowiednie użytkowanie kluczem do w miarę bezawaryjnej jazdy. Wymieniłem komplet sprzęgła i zawór EGR, regenerowałem wtryskiwacze. Reszta to normalne zużycie lub niedrogie błahe sprawy.
~kierowca1
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
pierwsze oznaki niedomagania silnika - po 45 tys. km. Po 60 tys. wymiana filtra cząstek stałych. Przy 120 tys. koło dwumasowe ze sprzęgłem, gruntowne czyszczenie filtra cząstek stałych. A to przy średnim przebiegu miesięcznym ok. 4000 km!
~Stachoo
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
dwumasa+sprzęgło 3000zł, kolektor ssący 1000zł, alternator 600zł, rozrusznik 450zł, linki od dźwigni zmiany biegów 650zł, łożyska MCPersona 600zł. Wypisałem usterki uniemożliwiające korzystanie.
~Marcin
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Nigdy mi nie zatrzymał się na drodze, choć sprężyna od pedału sprzęgła złamała się i spadła na dywanik kierowcy w trakcie jazdy. Za nieszczelną po roku chłodnicę klimatyzacji ocena tylko dobra.
~Danny
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
No to tutaj jest średnio. Bo w dieslu w wieku 15 lat i przy przebiegu prawie 300 tyś km trzeba było sporo zrobić. Ale po naprawach, które nie były wcale drogie, auto jeździ jak nówka.
~fkawka
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Po roku użytowania i przejechaniu 25 tyś ( samochód ma 100 tyś ) jest super , nic nie nawaliło - odpukaćw niemalowane :P
~Tomasz
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
2-krotnie wylądowałem na lawecie pomimo tego, że auto jest serwisowane, a dbałość o moje bezpieczeństwo jest dla mnie bardzo ważne.

Usterki Opel Vectra C

Opel Vectra C – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~artek
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
nic . obowiazkowe wymiany przy kupnie auta ( rozrzad, filtry , oleje)bo wiadomo ze lepiej nie ufac , i jak narazie tylko jezdzic
Opel Vectra C Kombi