Lista ocen Opel Vectra C Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW 2005-2008 (46) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BZ
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
tutaj jest doskonale, miejsca zarówno dla kierowcy jak i pasażera z przodu dużo, również na tylnej kanapie nie można narzekać na jego brak, dużo miejsca we wszystkich kierunkach, bagażnik w formie idealnego prostokąta o pojemności 530 litrów (czyli norma w tej klasie), a po złożeniu foteli tylnych idealnie płaska powierzchnia o powierzchni ponad 1800 litrów (to już znacznie więcej niż norma w klasie), wygodne fotele i to zarówno te z przodu...
~Danny
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
No tutaj jest po prostu bosko. Ogromna fura. Z przodu jest super. Można odsunąć daleko fotele a pasażerowie z tylnej kanapy nadal mają miejsce na nogi. Gigantyczny bagażnik. A po złożeniu tylnej kanapy można robić przeprowadzki. Z tyłu ogromna ilość miejsca na nogi. Dzieci mogą okładać całe sterty rzeczy i ciągle mają masę miejsca na nogi.
~smuggler
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Miejsca jest duzo i z przodu i z tylu, do tego wielki bagaznik. Fotele nie sa zbyt wygodne, ale nie mecza przy dluzszych trasach. Wykonczenie wnetrza jest OK, bo pomimo duzego przebiegu w sordku nic nie trzeszczy, ale wykonczenie niektorych elementow jest slabe (np dzwignia recznego czy klapka popielniczki) Tapicerka dosyc odporna na zuzycie
~Tomasz
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Był to jeden z głównych powodów wyboru tego auta. Ilość miejsca w tym samochodzie jest wystarczająca dla tych co mają dużo cm i od czasu do czasu ktoś za nimi ma siedzieć i trzeba jeszcze coś przewieźć. Jestem zwolennikiem pasywnego bezpieczeństwa i jeżeli auto ma dodatkowe pół metra to ma się więcej co gnieść przed moimi kolanami i plecami.
~BMW
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Mówią, że deska rozdzielcza jest trochę za szeroka, ale dla mnie jest to niezauważalne. Mam 175 cm i może dlatego jest mi tam bardzo wygodnie:). Potrafię jednorazowo przejechać 1500 km i nie jestem zmęczony jazdą co najwyżej brakiem snu:) Pazażerowie mają raj! dużo miejsca na nogi, tyłek i głowę. W 5 osób 400 km bez przystanku to żaden wyczyn.
~Marek
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Przymierzałem się do paru samochodów jak C5, Mondeo, Laguna, Passat, Mazda 6 ale to było zaskoczenie. Poraz pierwszy nie musze odsuwać siedzenia do końca ( jestem wysokim kierowcą 192cm wzrostu) i za mną bez problemu miesci sie wysoki człowiek. Ilość miejsca jest pozytywnym zaskoczeniem szczególnie jak sie zacznie porównywać z mercedesem klasy E
~bb
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
mam 2 metry wzrostu i jestem zachwycony wygodą na fotelu kierowcy. Czesto jezdze w 4 osoby i nikt nigdy nie narzekal na brak miejsca. Dla mnie rozmiarowo git - w porownaniu nawet do duzego japonskiego auta jakie mialem wczesniej.
~bart
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Auto ogromne! mam 198 cm wiec wiem co pisze. pierwszy raz mam auto gdzie zajalem tak wygodna pozycje - fotem ma bardzo duzy zakres regulacji. Z tylu nawet za mna duzo miejsca co w innych - tez duzych autkach. Bagaznik OGROMNY.
~suFil
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
OOOOOOgromny :) jeśli siedzisz z przodu to trzeba odpinać pas, żeby sięgnąć po coś na tylną kanapę :) w wersji kombi ma 2830 mm rozstawu osi (więc tyle ile signum) co przekłada się na sporą ilość miejsca również na tylnej kanapie
~100noga
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Duuużo miejsca! Siedzący na tylnej kanapie mają sporą przestrzeń na nogi i nie wpierają się w fotele przed nimi. Łokciami także się nie trącają. Bagażnik jak w ciężarówce. Zmieści się wszystko!
Opel Vectra C Kombi