Lista ocen Opel Vectra C Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW 2005-2008 (43) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BZ
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
tu jest bardzo dobrze, nagrzewnica elektryczna w rewelacyjnym tempie rozgrzewa szybę przednią i lusterka i usuwa nadmiar pary wodnej z kabiny, ponadto powoduje ona że wewnątrz pojazdu robi się ciepło, szyba atermiczna w letnie upalne dni działa bez zarzutu - plastiki kokpitu, kierownica i skórzane fotele nie nagrzewają się tak bardzo, klima chłodzi bardzo dobrze i szybko, podgrzewanie foteli też działa dość szybko, ogrzewanie tylnej szyby też...
~Marek
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Jeździłem róźnymi samochodami ale tym jestem pozytywnie zaskoczony. W lecie wnetrze samochodu nie nagrzea się tak bardzo. W lecie bardzo szybko jest schłodzone wnetrze samochodu ( klima elektroniczna - polecam w Astrze miałem klimę manualna też dobra) ,a w zimie jak na diesla też bardzo szybko nagrzewa wnetrze.( poprawdzie nie tak szybko jak w Astrze- silnik benzynowy ). Przez cały okres zero problemów z zaparowaniem szyb.
~smuggler
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Klima dziala ok, potrafi szybko schlodzic auto. W trybie \"AUTO\" w zimie ciagle upiera sie zeby dmuchac cieplym powietrzem prosto w twarz. Dobrze dziala automatycze zamkniecie obiegu cyrkulacji powietrza. Podgrzewane fotele dzialaja bardzo szybko i skutecznie. Klimatronic z grupy VW badz BMW jest o niebo lepszy
~kgorazd@interia.pl
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Sprawdza się zimą i latem. Byłem a Austrii na nartach, szybko odmraża samochód, latem ładnie chłodzi (choć przyznam, że zanim znalazłem ustawienia klimy w komputerze to musiałem trochę poczytać instrukcję), klimatyzacja jest dwustrefowa, przy czym nie należy ustawiać zbyt dużych różnic temperatury pomiędzy kierowcą a pasażerem.
~Stachoo
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Klima działa OK, jednak mam czarne auto, więc szybko się nagrzewa na słońcu i mija chwila zanim temperatura wróci do normy po ruszeniu - ale coś za coś. Dużym plusem są fabrycznie przyciemniane szyby tylne - i nie chodzi mi o wygląd ;-).
~kaermorhen
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Diesel długo się nagrzewa zimą...ja mam podgrzewane fotele i to BARDZO pomaga. Polecam taką wersję. Jak już silnik sie nagrzeje to w srodku wiadomo, upał. Latem klimatyzacja chłodzi szybko i sprawnie, zadnych zastrzeżen.
~Marek J.
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Klimatronik działa jak w moim starszym samochodzie mianowicie citroenie c4. Jest wydajna i bardzo dobra. radzę włączać w zimę na chwilę aby unikać awarii po dłuższym nie używaniu. Ogrzewanie- szybko,dobrze,fajnie.
~Piotrek W.
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Bez zarzutów. Vectra rozgrzewa się bardzo szybko, nigdy jeszcze nie widziałem w niej zaparowanych szyb. Klimatronic 2 strefowy działa świetnie, bardzo szybko chłodzi samochód (co przy takich gabarytach nie jest łatwe).
~bb
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Automatyczna klima dwustrefowa sprawdza sie doskonale - mialem kilka aut z klimatroniciem ale tu bez watpienia jest najlepiej - szybko chlodzi/grzeje, dobrze trzyma temperature w aucie.
~Danny
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
OK. Działa super. Jak nowa. Ale w tym wieku zrobiłem mu już poważną i drogą naprawę klimy - kompresor i skraplacz, bo wcześniej uciekał czynnik.
Opel Vectra C Kombi