Lista ocen Opel Vectra C Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2004-2008 (27) - Widoczność

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Dużo miejsca w aucie powoduje komfort jazdy oraz komfort psychiczny. Wożąc kogoś, każdy jedt pod wrażeniem miejsca pod nogami, kolanami. Warto szukać doposazonych wersji żeby niczego nie brakowało Tobie i pasażerom.
~Sepp Dietrich
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Nie ma panoramicznej szyby, ale wszystko widać jak należy. Co tu dalej pisać? Xenonki - za..bista sprawa. Jeśli chodzi o cofanie - bez czujników parkowania byłaby masakra. Kombi jest bardzo dlugie. Pamiętajcie - tylko z czujnikami!
~Chris
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Samochod jest bardzo duzy, wiec czujniki z przodu i styl powinny byc. Sama widocznosc jest doskonala. Nastepca tego samochodu nie moze sie rownac.
~Andy56
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Może dlatego że jestem wysoki ale dla mnie przednia szyba kończy się za nisko, a widocznośc na bokach jest słaba.
~Robert
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Duża i długa kupa blachy ze stosunkowo małymi oknami- cóż można sie spodziewać.... Ale ja nie narzekam. Zalecane czujniki parkowania.
~Bartek
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
wszystko jest ok, ale troszkę przeszkadzają nagłówki na tylnych siedzeniach, zwłaszcza wtedy jak wyjezdzam tyłem z parkingu na ulicę
~m@rio
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
widocznośc dobra, małe problemy z wyczuciem samochodu przy "parkowaniu w koperte", ale pomagają czujniki (od 20cm jest już jeden pisk)
~Kolczu
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Twarde zawieszenie, niewygodne fotele bez prawie żadnego trzymania bocznego, dla mnie dramat.
~Kolczu
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
6,9
~Matthew2087
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Wszystko ładnie dookoła widać tylko czasem słupki zabierały widoczność przy zakrętach.
Opel Vectra C Kombi