Oceny Opel Vectra C Kombi 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW 2003-2005

Najnowsze oceny Opel Vectra C Kombi 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW 2003-2005

3,3
~marcinos
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Do bólu poprawny samochód. Może to zaleta, może wada - zależy od oczekiwań. Silnik starej generacji ale to raczej dobrze ze względu na części i ceny utrzymania. Jest raczej głośny i niezbyt dobrze wyciszony, jeśli jest sprawny to jeździ się przyzwoicie. Działa to na zasadzie jak depniesz to masz moc, jak nie to jedziesz zwykłym popychadłem. Jednym słowem da się go zmusić do współpracy. Jeśli jednak coś się zepsuje to kicha, muli to tak że nie...
4,1
~Misiek
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Witam autko oceniam na 4+,ale ten plus do bardzo duży plus,ocenę swoją motywuje bardzo niska ceną zakupu jak za takie auto,dobry silnik nie wyżyłowany,super automatyczna skrzynia biegów tip tronic 5biegowa nawet przy najezdzie 250000 nic tu się nie dzieje,no i wielkość bagażnika,ogrom miejsca dla pasażerów (polecam wersie kombi gdyż jest przedłużona),mały minus ale to wszystkie 2.2dti odpalanie po dłuższym postoju ale ten typ tak...
1,3
~Januszek
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
jestem bardzo na NIE miałem " przyjemność" obcowania z tym szrotem ponad rok , na początku pierdolneła mi pompa wtryskowa , drobiazg? otóz nie regeneracja tego gówna to koszt 2500 zł ! Zrobiłem jezdze ciesze sie ze mam fajny samóchód miesiac dwa poszło sprzegło i tak zawsze coś ! Nie polecam odradzam nawet myślenie o tym gównie ! 1/10!
~zbynek74
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
przejechałem tym samochodem ok 70 tyś. km i jeszcze mnie zawiodło. olej , filtry wymieniam na bieżąco. mogę więc chyba napisać ,że sprawia się doskonale obsługa nie jest droga, linia nadwozia uważam ,że jest bardzo atrakcyjna, nie wspomnę o rozmiarach wnętrza !Polecam ten samochód szczególnie rodzinom z dziećmi !
3,7
~grycyk
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Auto wygodne i ekonomiczne jeśli chodzi o niskie spalanie. Ale wszystko do czasu. Poszła mi pompa wtryskowa i klapa. Stało 3 tygodnie. Pompa dwustykowa jest nie do regeneracji. Nikt i nigdzie tego nie robi. Dzwoniłem nawet do Niemiec. Nowa kosztuje 10000 zł(tak, tak dziesięć tysięcy PLN) Gdyby moja wysłużona Vectra A z 1991 roku, 1,6 benzynka mi nie rdzewiała to nigdy nie zamieniłbym jej Vectrą C.
3,2
~Mariusz
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Prawdopodobnie po 1. miałem strasznego pecha kupując tzw.igiełkę od handlarzy, a po 2.nie jest to samochód do ciężkich warunków eksploatacji (100 000 rocznie po Ukrainie). Dla mnie historia z tym samochodem, to koszmar-który nie długo się skończy :-) Polecam jako rodzinny samochód na weekendowe wyjazdy - ale jak zacznie się psuć, to rozpoczyna się wielka tragedia(finansowa) jakiej nikomu nie zycze - pozdarwiam
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C Kombi 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
9,2
4,1
~major
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Vectra C z tym silnikiem jest autem bardzo wygodnym i ekonomicznym jeżdżę już nim od 2009 roku i przejechałem 140 tys km
~abowski
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
auto dobre niezawodne przejeżdżam codziennie około 150-200 km wygodne mimo gabarytów
~seba-gosia-klinke@t-online.de
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Jestem z tego auta zadowolony,posiadam go 4 lata. Na dlugie trasy doskonaly woz.
3,8
~Maniek
Kombi 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
2.2 dti to najgorszy silnik diesla montowany w tym aucie, jebie się niemołosiernie. Ciągle zapycha się egr i trzeba go czyścić a najlepiej zaślepić i mieć problem z głowy, tranzystor w sterowniku spalił mi się już 2 razy, czujnik położenia przepustnicy nie działa poprawnie. Na plus to że jest bardzo elastyczny i ciągnie praktycznie od 1100 rpm. (Silnik)
Opel Vectra C Kombi