Lista ocen Opel Vectra C (403) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 568 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafo 69
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
ZA tą cenę + dobre wyposażenie nie ma co szukać .W tej klasie samochodów Passat to już nie ta bezawaryjność co dawniej,Mondeo rdzewieje i po 7 latach wygląda jak pełnoletni.O japońcach nie pisze nie mam doświadczeń.
~Tatuś
Kombi 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
ki9edys jezdzilem passatem, gdy kupowalem viki rozgladalem sie rowniez za vW jednak przegral on w moim konkursie na auto rodzinne :] (3 dzieci, zona, pies) vectra jest ladniejsza, lepiej wykonana, tansza i lepiej sie prowadzi
~Wiedeńczyk
Sedan 2.0 Turbo 175KM 129kW
Samochód kupiłem jako roczny w pełnej opcji ze skórą, ksenonami, nawigacją, telefonem itp. Cena była w mojej ocenie atrakcyjna, jak na pełną wersję tego samochodu. Ważnym jest również dobre zabezpieczenie antykorozyjne.
~p.fabjanski@wp.pl
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
gdyby był tak niezawodny jak samochody daewoo byłby ideałem. Co prawda ma spory przebieg ale koszty serwisu do niskich nie należą. Pomimo średnich cen rynkowych do utrzymania samochodu potrzeba odrobiny kasy...
~Lukazie
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
No z ceną to wypada przeciętnie ... Za autko z silnikiem 1,9TDI 150 KM w wersji ELEGANCE trzeba zaplacic ok. 80.000tys zł , za nowy ok. 100.000 , to za tą cene mozna juz kupic nowego Avensisa... (w koncu TOYOTA)
~fanofinefood@onet.eu
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Kupilem 5 letnie auto z przebiegiem 73000 km i bogatym wyposazeniem za 30% ceny nowego auta ( cena nowej vectry to ponad 25000 euro ) Nowej bym nie kupil uzywana polecam goraco ( duzy solidny samochod za cene kompakta )
~Darek
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Długo szukałem i nie ma lepszej oferty na rynku. Biorąc go w leasing dostałem 24% rabatu a więc ze 116000 zł zrobiło się 88 tyś z haczykiem dodatkowo znalazłem auto z 2007 roku i w sumie kupiłem je za 82 tyś brutto. Warto!!!!!!!
~Arcy
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Samochod w lisingun kosztuje 86 tys + koszt lisingu. Posiada skórę, esp, 6 poduszek, bi-ksenony, czujnik parkowania, tempomat itp. Wyposarzenie najbogatrze z konkuretów( w danym przedziale cenowym). Mondeo - 109 tys, Passat - 112
~Bart
Sedan 1.9 CDTI 150KM 110kW
Dostalem samochod z 2006 roku z przebiegiem 19000mil (30500 km ) z GPS alusami 17´ tempomatem ,klima, pelna elektryka w dieslu za 12500 funtow ( ok 68000zl ) Nie znalazl bym niczego lepszego w tej cenie o takich parametrach
~wojsku@op.pl
Sedan 1.9 CDTI 150KM 110kW
Samochód oceniam bardzo pozytywnie. Jakość wnętrza, bardzo dobre radio, dobrze pracujące ESP, bardzo duży bagażnik i wiele innych pozytywnych cech sprawia że zapominam o drobnych ale bardzo irytujących usterkach